PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004369}

Ojciec panny młodej

Father of the Bride
5,4 4 134
oceny
5,4 10 1 4134
Ojciec panny młodej
powrót do forum filmu Ojciec panny młodej

chciało by się zacytować tytuł filmu Koterskiego. Czegoś chyba nie rozumiem w dzisiejszych czasach, pani po 50-tce zmęczona pracoholizmem męża, tym że całe życie zapieprzał ja wół aby jej i ich córkom niczego nie brakowało zamarzyła sobie o zwiedzaniu świata i ma w dupie osobę z którą spędziła ponad połowę życia... Tekst z początku filmu, że mąż będzie do czasu wyjawienia rodzinie planów rozwodowych spał na kanapie a potem sobie coś znajdzie wpienił mnie na maksa. Czemu facet który zapieprzał jak wół, zbudował własny dom ma sobie szukać czegokolwiek? Oczywiście, nie jestem typem szowinisty, który twierdzi, że przecież ona nic nie robiła tylko zajmowała się domem. To jest bardzo ciężkie zajęcie i należy jej się solidna częśc o ile nie połowa ich majątku. Ale czemu to facet ma się wyprowadzić ze swojego domu? Na razie obejrzałem 30 minut filmu i babsztyl mnie wk urwia, ciekawe czy dotrwam do końca...

ocenił(a) film na 7
sobanek

połowa filmu, facet też jest niezłym dupkiem ;)

ocenił(a) film na 7
sobanek

cały film, jej nic nie dolega, jemu też a to chyba ja jestem popsuty....

ocenił(a) film na 5
sobanek

No dobry masz ten monolog xD

ocenił(a) film na 7
SilesianBear

lubię czasem porozmawiać z kimś inteligentnym ;)

ocenił(a) film na 5
sobanek

Szanuję :D

ocenił(a) film na 6
sobanek

Nie czuj się taki wyjątkowy! ;)
Ze wszystkimi jest coś nie tak, i generalnie wszystko jest popsute.
A im starszy jesteś, tym bardziej to dostrzegasz...
A ten film fajnie to pokazuje.

sobanek

Ale sobanku, ty zapomniałeś o czymś. Ja ci to wyłożę: Jeżeli jesteś pracowity jak pszczółka,silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół a do domu wracasz zmęczony jak pies ..... to jesteś osłem. Garcia jest osłem i ty też jesteś osłem w okularach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones