PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87856}

Ojciec

Pedar
7,7 236
ocen
7,7 10 1 236
Ojciec
powrót do forum filmu Ojciec

obejrzalam Ojca i jestem pod bardzo silnym wrazeniem wlasnie emocjonalnym.Bardzo prosze, aby ktos potwierdzil, ze ten oczjym nie umarl i, ze poruszyl dlonia. Wiem, ze to glupio brzmi, ale nie szkodzi. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Aleksia

Właśnie obejrzałem na tej Kulturze ;-), on poruszył dłonią, naprawdę niezwykła końcówka - minęła niezła chwilka zanim do mnie dotarł sens tej wzruszającej sceny, po prostu rewelacja!

ocenił(a) film na 9
Aleksia

Oczywiście ojciec przeżył, a film jest zdecydowanie wart obejrzenia, chociażby dla finałowego ujęcia (chociaż tak mogą mówić tylko wybredni) ;).

Aleksia

Niesamowity film! Nie mam pytan. Wymownym ujeciem jest tez uwolnienie Mehrollah'a z kajdanow, tym samym i on pomaga zdjac je ojczymowi wyrzucajac je gdzies za siebie.

Aleksia

też to oglądnełam, ale dzisiaj, bo leciała powtórka ;) wiadomo, że ojczym przeżył. fajny moment był tez, gdy do mehrollaha podpłynęło zdjęcie rodzinne.

fajny film, naprawdę ;]

nihilistka

Jak dla mnie to świetna odskocznia od amerykańskiego kina. Coś zupełnie z innej bajki. Dobry film.

ocenił(a) film na 8
Chefren

Już kiedyś go widziałem na tvp1 i bardzo chciałem obejrzeć 2 raz ale nie pamiętałem tytułu. Jak dobrze że mamy "Kulturę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones