PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87856}

Ojciec

Pedar
7,7 236
ocen
7,7 10 1 236
Ojciec
powrót do forum filmu Ojciec

Nie widziałem niestety w tvp tego filmu, wie może ktoś z Was, jak mógłbym go zdobyć?

yah_m

Film można obejrzeć na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=fopYHZlZm5Y&feature=related

Napisy angielskie, lepsze to niż nic :)

użytkownik usunięty
Postmoderner

Film parę razy w roku leci na TVP Kultura. Przynajmniej do tej pory tak było. Ja nie mam tego kanału, ale byłem kiedyś u rodziny na wakacjach i akurat trafiłem na ten film. Przeglądałem też kiedyś gazetę, patrzę, a tam znowu emisja tego filmu. No i jeszcze na forum ktoś podaje, że właśnie na TVP Kultura widział film i jestem pewien, że mówi o jeszcze innej emisji tego filmu. Wychodzi na to, że co jakiś czas ten film puszczają. Jeśli masz ten kanał, przeglądaj program telewizyjny, a pewnie w końcu trafisz.

ocenił(a) film na 7

Hm, jest na torrentach, a napisy polskie też sie gdzieś po necie walają, więc jest dostępny. Pzdr.

szczawik151

Poszukuję napisów do tego filmu, więc jakby ktoś wiedział gdzie je można znaleźć będę wdzięczna za informację.

ocenił(a) film na 7
aniolek3015

Nie pamiętam dokładnie, ale żadnej magii tam nie było, albo były na pewnym projekcie z napisami (jak nie znasz, to wklep w google i poczytaj) albo na najpopularniejszym napisowym portalu, tak my się wydaję, nie było problemów ze znalezieniem. jak coś to pisz na prv, bo ja nie mogę...;/
pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones