PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=350923}

Ojczym

The Stepfather
6,1 20 981
ocen
6,1 10 1 20981
4,8 4
oceny krytyków
Ojczym
powrót do forum filmu Ojczym
LeoMessi86

polecam oryginał

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Zgadzam się. :)

LeoMessi86

jest Happy End, bo nikt z rodziny nie umiera, a thiller powinien zaskakiwać, a włączając ten film od razu mozna było sie zorientowac jak sie skończy, ocena adekwatna do filmu

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Ja byłem pewny, że morderca zginie... ty pewnie też.

LeoMessi86

jedyne zaskoczenie, ale i tak od poczatku można było przewidzieć tę walkę na koniec

ocenił(a) film na 5
LeoMessi86

czego sie spodziewac po tym, ze mimo ze dobry to kopiuje pomysl z istniejącego juz wspaniałego filmu? ostatni dom po lewej tak samo :P

użytkownik usunięty
junior_dos_santos

mi się podobał. Bardzo lubię takie filmy choć nie wiem dlaczego :)

ocenił(a) film na 3

spoilery w każdym poście, ten zginie tamten przeżyje jakie buraki

ocenił(a) film na 3
Maverick0069

Nie trzeba spojlerować obejrzysz pierwsze 15 min i możesz odpuścić sobie reszte bo film jest tak prosty i przewidywalny, że nie trzeba go do końca oglądać. Obejrzałem cały i tylko w końcówce coś się działo. Cały film to jedna wielka nuda, więcej to się dzieje w trudnych sprawach.
Przez pół filmu trzymałem kciuki za gościa żeby w końcu zabił całą rodzinę żeby tylko skończył się ten film, a tu bach gościowi się nie udało i wszyscy żyją. Drętwy happy end też sprawia że emocji to tu nie było, a thriller z tego taki, że cały czas było wiadomo kto zabija. Więc to chyba raczej antythriller. Ogólnie można sobie spokojnie odpuścić film. Autorka tematu mówi, że to najlepszy thriller obok "Ostatni dom po lewej" to muszę powiedzieć, iż tamten był minimalnie lepszy od "Ojczyma", ale obydwa trzymają niski poziom. Subiektywna opinia, ale opinia, także Ci co bardzo chcą to sprawdzą ten obraz, a reszta może śmiało zapomnieć, że taki film w ogóle jest.

ocenił(a) film na 6
LeoMessi86

Ty zafajdany spoilerowcu !

ocenił(a) film na 5
LeoMessi86

a co w nim najlepszego takiego? zero logiki, mnustwo niescislosci.. koles zabija ojca dzieciakow, trzyma go w piwnicy w lodowce.. niby ileby dalo sie to ukryc? facet musial pracowac przeciez, wysylac alimenty itd nikt nie rozplywa sie bez sladu od tak, tlucze siostre glownej bohaterki kolejna smierc z przypadku? a koncowka to juz tragedia, u siostry nie mogl pracowac bo nie chcial podac informacji osobistych a w sklepie juz dostal prace bez tych informacji?mnustwo dziur logicznych, strasznie naciagany..

ocenił(a) film na 8
Seba24

Polecam słownik ortograficzny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones