PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8318}

Oko za oko

Eye for an Eye
6,6 4 913
ocen
6,6 10 1 4913
Oko za oko
powrót do forum filmu Oko za oko

Początek zapowiadał się ciekawie do chwili kiedy w czasie sprawy uniewinnili morderce z powodu błędu proceduralnego popełniony przez prokuratora! od razu go wypuścili i to już mi się w tym filmie nie podobało ,przecież mogli zrobić jeszcze raz badania DNA albo po prostu scenarzysta mógł wymyślić coś lepszego bo to było za proste.To jest moje zdanie.

użytkownik usunięty
Ayo23

Uniewinnienie mordercy wynika z litery prawa, nie z widzi-mi-się reżysera czy scenarzysty. Problem uniewinnienia z powodu obalenia bądź nie przyjęcia dowodu w sprawie jest niejednokrotnie podnoszony w kinie amerykańskim. I nie, nie mogli zrobić badania ponownie. Dodatkowo - jeśli raz się uniewinni podejrzanego, już NIGDY nie można sądzić go w tej samej sprawie z tego samego zarzutu. Nie pamiętam wszystkich filmów na ten temat, ale z ostatnio oglądanych świetnie to było ukazane w "Słabym punkcie". Doskonale rozegrana partia - Anthony Hopkins kontra Ryan Gosling. Tam właśnie wszystko kręciło się wokół wykładni prawa.

ocenił(a) film na 8
Ayo23

Takie jest prawo amerykańskie! Obejrzyj sobie film "Trybunał", a także wspomniany wyżej "Słaby punkt". W USA ze względów proceduralnych najgorszy zbrodniarz może wyjść z sali sądowej wolny!. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones