PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8318}

Oko za oko

Eye for an Eye
6,6 4 911
ocen
6,6 10 1 4911
Oko za oko
powrót do forum filmu Oko za oko

czy tak się zachowuje matka po stracie dziecka? Czy to tylko słaba gra Sally? Nie wyglądała na zbyt zdruzgotaną

BlackRose58

Każdy zachowuje się inaczej. Niektórzy popadają w depresje po stracie bliskiej osoby, a niektórzy wypierają tą śmierć. Wszystko zalezy od psychiki, rodziny i od charakteru danej osoby.

BlackRose58

Nie wygląda na zdruzgotana? caly czas płacze , nie pozwala dotykac rzeczy corki, a morderce chce zabic.. bardziej zdruzgotanej juz nie mogli pokazac -takze moim zdaniem bardzo realnie

ocenił(a) film na 7
BlackRose58

bo to twarda mamuśka jest. Zdruzgotana też ale przede wszystkim coraz bardziej wk....na.

BlackRose58

Przez prawie caly film jest zdruzgotana ze morderca wyszedl na wolnosc to bardziej ojciec dziewczynki jest opanowany.

BlackRose58

Tak samo pomyślałam, chwile po informacji, ze jej córka przed śmiercią została zgwałcona uśmiechała się

ocenił(a) film na 5
BlackRose58

To samo pomyślałam i uważam że Sally źle zagrała tę rolę. Z drugiej strony - w filmach to bardzo często, że po śmierci kogoś bliskiego ludzie się normalnie zachowują - chyba po to by nie tracić filmowego czasu.
Matka po takiej tragedii prawdopodobnie leżałaby nieprzytomna od środków uspokajających, płakałaby cały czas, byłaby cieniem człowieka, nie mogłaby jeść, pewnie też spać.

Sighma

Czemu? Bo tak wypada?

Sighma

Niekoniecznie. Nie każdy taksię zachowuje, proszę mi wierzyć. Mało Pan/Pani widziała

ocenił(a) film na 6
BlackRose58

Też mam z tym problem i to duży. Aż mi się przypomniała reakcja Seana Penna na śmierć córki w filmie "Rzeka tajemnic".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones