PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37513}
6,6 22 657
ocen
6,6 10 1 22657
7,0 4
oceny krytyków
Old School: Niezaliczona
powrót do forum filmu Old School: Niezaliczona

8/10. Polecam!

ocenił(a) film na 8

Bardzo fajna komedia. Uśmiałem się co niemiara. Bardzo dobre aktorstwo, ale bezapelacyjnie wybija się Will Ferrell. Jego postać po prostu miażdży:D
Fabuła również dosyć ciekawa, nie nudzi, jest zabawna.
8/10.Można się nieźle pośmiać, jak najbardziej letnia komedia. Polecam!

ocenił(a) film na 7
ziolo

Zabawna komedia, ciekawa fabuła, dobra obsada z grubsza tyle na temat filmu.
8/10 gorąco polecam, warto obejrzeć.


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
ziolo

Całkiem zabawna komedia, ma swoje momenty i dobrą muzykę. Nie tak dobra jak inne filmy Phillipsa ('Ostra Jazda' czy 'Kac Vegas'), ale można się pośmiać.

5/10

ziolo

No może aż tak wysoko bym jej nie oceniał, mimo to nadal kawał dobrej "głupkowatej" komedii przy której można miło spędzić czas. Miała swoje lepsze i gorsze elementy, ale w ogólnym rozrachunku spokojnie oceniam "Old School" na szóstkę.

ocenił(a) film na 8
ziolo

Byłem w złym humorze dzisiaj, film zdecydowanie mi go poprawił:D, 8/10 to adekwatna ocena; muzyka bardzo fajnie dobrana do tego, co działo się na ekranie (Simon$Garfunkel - "Sound of Silence jak Frank wpada do basenu, Kansas - "Dust in the wind" tak w wykonaniu Franka jak i na koniec "Blue":D). Dobra, odmóżdżająca komedia na wieczór. No i śliczne panie - Elisha Cuthbert i Ellen Pompeo. Świetny w swej roli Will Ferrell. Polecam.

ocenił(a) film na 9
pooh77

Tak jest. Role dobrze dobrane, dialogi cięte, sytuacje komiczne. i do tego wszystko okraszone świetną muzyką. Rewelacyjna komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones