PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115059}

Oldboy

Oldeuboi
7,7 89 689
ocen
7,7 10 1 89689
8,0 30
ocen krytyków
Oldboy
powrót do forum filmu Oldboy

8/10

ocenił(a) film na 8

Niezbyt często podobają mi się skośne filmy, ale ostatnio coraz częściej trafiam na naprawdę dobre produkcje. I jedna z nich jest właśnie Oldboy. Mimo delikatnie ciągnących się dwóch godzin film jest naprawdę warty grzechu. Jak zwykle u skośnych jest mocno pokręcony, i to jest jego największy plus. Oglądasz i cały czas się zastanawiasz co z tego zamieszania wyjdzie. A wychodzi naprawdę dużo i dobrze ;-)
Cacy produkcja.

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

Koreańczycy i Japończycy głównie, ale również Chiny, Hongkong etc. robią masę świetnych filmów, sam niedawno też zacząłem się o tym przekonywać, chociaż niektóre rzeczywiście mogą być zbyt odjechane dla ludzi z poza Azji.

Sprite_87

'Skośne filmy' :DD

Ja to z kolei już chyba wszystkie dobre obejrzałam,bo ostatnio trafiam na te raczej słabe :)

ocenił(a) film na 8
Ruusak

A polecisz coś w stylu Oldboy'a?

Sprite_87

Ujrzałem diabła (Akmareul boatda), Pan Zemsta ('pani zemsty' nie polecam. Mimo, że to część trylogii)...
emm kurcze. nie wiem...
może 'Gra wstępna' jest w tym stylu.
(W Ajussi też jest ciekawy motyw, ale już mniej w stylu old boya :) no i The Host też jeden z lepszych 'skośnych filmów')

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones