PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115059}

Oldboy

Oldeuboi
7,7 89 644
oceny
7,7 10 1 89644
8,0 30
ocen krytyków
Oldboy
powrót do forum filmu Oldboy

Film zaczyna się niewinnie jak większość horrorów lub filmów mocno sensacyjnych. Lecz gdy zaczyna się masakra typu zabijanie młotkiem czy wyrywanie zębów młotkiem. Gwałcenie, seks rodzeństwa i ojca z córką film przestaje bawić. Wycinanie języka sobie samemu i wiele innych okropieństw które czekają cię na tym filmie. Najbardziej z tego filmu (jak sie rozumie) normalne było to... NIC! Jest to poprostu największy chłam filmowy w całej chłamu postaci.

ocenił(a) film na 9
nolab

Wydaje mi się, człowieku, że do tego rodzaju kina jeszcze nie dorosłeś. Żałuj!

ocenił(a) film na 10
nolab

A to ciekawa opinia! Z ciekawości zerknąłem na Twoje ulubione filmy i powiem Ci, że krwawo tam, jak cholera!

użytkownik usunięty
nolab

-nolab, czys ty zwariował, przecierz ty jesteś chory, CIĘŻKO CHORY!!!, człowieku, czy ty wiesz co ty robisz? Przecierz jak Cie złapią to i ja pójde siedzieć i ty pójdziesz siedzieć. Ty wyjedź gdzieś, nie wiem , na grzyby pojedźjedź....
-tak tak to jest dobra koncepcja, niech pan jedzie na grzyby, niech pan jedzie na grzyby!

ocenił(a) film na 8
nolab

zgadzam sie ze wszystkimi którzy twierdzą,że się grubo mylisz albo nie masz smaku do dobrego i ambitnego kina, ogladałem ten film i uważam że jest to głęboki obraz, którego głębię trzeba zrozumieć. Byćmoże miałeś nadzieję na wartką akcję, krew itp. no to się rozczarowałeś!!!

użytkownik usunięty
KICI

ambicja na poziomie przedszkolaka chyba:P przereklamowany...

ocenił(a) film na 8

Nie wiecie że przez ten film przemawia szatan ?? Szatan w czystej postaci ! On nas namawia do złego ! A kysz szatanie, wyjdź z tego biednego chłopca !
Zaraz, zaraz .... czy ja nie pomyliłem tytułów ? Hmmm... nie to chyba jednak Oldboy z szatanem. Straciłem łeb.

ocenił(a) film na 8

trafnie to ujełes ale widac zes jeszcze za mało ambitny. jesli ci sie cos nie podoba to moze napisz do "Ziarna" tam moga ci pomóc.i jesli myslisz ze znasz sie na filmach to sie grubo mylisz....

KICI

film interesujący, dużą zaletą jest aktor grający główną postać i jego bardzo naturalna gra co wpadło mi w oko od samego początku, a także muzyka i tło istnie tarantinowskie, aczkolwiek nie należy tu aż tak ekscytować się niezwykłą głębia płynącą z filmu ,gdyż jest to poprostu kolejny dobry film sensacyjny w dorobku kina azjatyckiego

ocenił(a) film na 10
nolab

Jeden z najlepszych filmow jakie widzialem a ten mi powe ze "Bida z Nedza" Chlopie zastanow sie nad tym. Polecam ci bajki dla dzieci moze to ci sie spodoba.

ocenił(a) film na 10
_SiVy_

To nie jest kolejny dobry film sensacyjny w dorobku kina azjatyckiego. To dzieło wyznaczaj˘ce now˘ jako÷ĺ. Można nawet nie doceniac przesłania lub też je ignorowaĺ, nie można jednak przej÷ĺ obojýtnie wobec tak perfekcyjnie zrealizowanego obrazu. Wszystko jest przemy÷lane, wspaniale zagrane ( Choi Min-sik to IMHO jeden z najlepszych wspólczasnych aktorów, nie tylko koreańskich czy azjatyckich. Wiele z najwiýkszych gwiazd kina ÷wiatowego nie ma jego umiejýtno÷ci, kto nie wierzy niech zobaczy choĺby Failan)wrýcz zgniata widza (ale tylko tego który raczył obejrzeĺ go z uwag˘ i w skupieniu) swym ciýżarem. Jeden z najlepszych filmów dekady, a zeszłego roku z pewno÷ci˘.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones