PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115059}

Oldboy

Oldeuboi
7,7 89 651
ocen
7,7 10 1 89651
8,0 30
ocen krytyków
Oldboy
powrót do forum filmu Oldboy

ten film

ocenił(a) film na 9

on po prostu miażdży dupę :D
końcówka nawet mocna, polecam wszystkim ale ostrzegam... klimat azjatycki

ocenił(a) film na 9
tomus1125

Zgadzam się :) Świetny pomysł na fabułę i kapitalne przedstawienie walki wręcz.

ocenił(a) film na 9
krzysztofoczkowicz

takie hmm... realistyczne (:

ocenił(a) film na 9
tomus1125

No dokładnie ;)

ocenił(a) film na 8
krzysztofoczkowicz

Mi też te sceny walki przypadły do gustu aczkolwiek stawiam pod znakiem zapytania to czy człowiek zamknięty nawet przez 15 lat jest się w stanie na sucho nauczyć tak walczyć jak główny bohater...

ElTomeko

Facet przez 15 lat trenował "na sucho" walki i domyślam się, że w zasadzie non stop, ponieważ w takiej celi i tak nie miał wiele do roboty. Poza tym "siły" dodawała mu determinacja, oraz pragnienie zemsty, bo jak wiadomo w kinie zemsty vendettę nic nie powstrzyma;).
PS Film jest ekranizacją mangi, i do tego jest produkcją azjatycką, więc to dosyć normalne, że film utrzymano w komiksowej stylistyce.

ocenił(a) film na 8
szmyrgiel

Ciekawe jaki jest ten nowy Oldboy co właśnie do kin wchodzi...pierwsze oceny nie są zbyt przychylne niestety a w sumie to po tym jak obejrzałem trailer tego nowego Oldboya to zdecydowałem się na obejrzenie oryginału.

ElTomeko

Na portalach internetowych o filmach nie jest najlepiej z filmem Lee, ale blogi na youtube i indywidualne recenzje zapowiadają się nie najgorzej- czytałem/słyszałem, że jest całkiem dobrze, ale nie ma co porównać do koreańskiej wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones