PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1154}
6,9 4 281
ocen
6,9 10 1 4281
7,3 3
oceny krytyków
Olivier, Olivier
powrót do forum filmu Olivier, Olivier

Witam. Oglądałam ten film jako dziecko i słabo pamiętam, ale pamiętam, że zrobił na mnie ogromne wrażenie... Teraz chciałabym go jeszcze raz obejrzeć, ale nie mam pojęcia skąd go wziąć. NIe ma go na aukcjach, nie mogę znaleźć programami p2p, w sklepach też nie bardzo i w kilku wypożyczalniach też nic. Może ktoś orientuje się gdzie można to kupić czy coś...? (mieszkam w W-wie).

ocenił(a) film na 10
Isia

moja sytuacja jest identyczna wiec jak moze jakims cudem zdobyłas ten film to bylabym wdzieczna gdybys sie odezwała :oP

ocenił(a) film na 8
Isia

Ja znalazłem w sieci, dokładnie na serwerach rapidshare. Rzeczywiście nigdzie nie można tego filmu dorwać.

Zito_Bandito

Jakbyś był tak miły i podałbyś skąd dokładniej byłabym bardzo wdzięczna :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Isia

Linków ci tutaj podać nie mogę, więc odezwij się na 0zgb3d8614pqxvn@temporaryinbox.com ;)

ocenił(a) film na 7
Isia

Można również zassać przez eMule, ale to wymaga przede wszystkim cierpliwości. Film jest zgrywany z VHS, nie wiem, czy są napisy w sieci (nie pamiętam, czy ten film był po polsku, czy nie). Podpowiem, że do wyszukiwarki w osiołku należy wpisać, np. Olivier Holland, etc.

ocenił(a) film na 8
parura

Też go długo szukałem. Na rapidach jest ale teraz rapid działa do kitu i nie mam cierpliwości. Mam namiar na gościa, co wyprzedaje wypożyczalnie. Oprócz dvd (tej pozycji na tym nośniku na pewno nie ma) to ma jeszcze vhs. Mam go na swojej liście do przeszukania tej jego kolekcji.

ocenił(a) film na 10
dorianset

Ta pozycja została wydana na DVD (trzymam ją w ręku - rok wydania 2007), można kupić na Amazonie albo Ebayu ale równa się to transakcja zagraniczna. W tym momencie na ebayu nie widać, ale na Amazonie jest - ok. 20 funtów plus przesyłka. Czyli dla konesero-kolekcjonerów.:) Trzeba też dodać, że film ma angielskie napisy.

Isia

Będzie wyświetlany w tv tvp kultura 27.11.2919 o 20.30.

drlegwan

I jeszcze raz dzisiaj o g.1.45 z czwartku na piątek w nocy (28/29 -listop.2019 na KULTURA :)

ocenił(a) film na 7
drlegwan

Warto było czekać 14 lat

Isia

Jest dostępny na vod. tvp. pl

ocenił(a) film na 10
Isia

Jeśli nadal szukacie to dostępny również na YOUTUBE :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones