PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8338}

Omen IV: Przebudzenie

Omen IV: The Awakening
5,0 3 955
ocen
5,0 10 1 3955
Omen IV: Przebudzenie
powrót do forum filmu Omen IV: Przebudzenie

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

I bardzo niedoceniany-wnioskuję to po tym,że trudno go znaleźć w necie. I nie wiem dlaczego tak się dzieje,bo film naprawdę jest bardzo dobry.Dzisiejsze horrory to jakieś nieporozumienie,flaki z olejem.Bardzo brakuje mi tak dobrych jak wszystkie części Omena czy Egzorcysty.Naprawdę POLECAM ten film,szczególnie tym osobą co lubią horrory religijne.Oceniam 10/10.

rashida_filmweb

Wcale nie jest trudno go znaleźć ; D
http://www.obejrz.pl/film.html,zobacz-Omen_IV:_Przebudzenie
___Omen_IV:_The_Awakening_%281991%29_lektor-704
Tu można np. go obejrzeć...z lektorem i w dobrej jakości ;]

Dużo osób bardzo narzekało na tą część.Że to słaby horror,
nie umywa się do poprzednich części Omen'a dlatego,że to zwykły odgrzewany kotlet
-jednym słowem nuda.A właśnie,że to bardzo dobry horror.
Faktycznie mało straszny ale dobry! Warty obejrzenia.
Hah horrory religijne-żeby taki znaleźć jak Omen.Nie,nie ten zostanie
jako jedyny z najlepszych.Oryginalny jednym słowem ;]

ocenił(a) film na 5
Omen_Girl

niezły horror podobał mi sie moze nie doceniany dlatego ze duzo jest podobnych zdarzeń z części z omena 1 ,

konrii_2

Tak i ludzie mówią,że to już odgrzewany kotlet itd.
Wiadomo,że nic nie przebije takiej np. kultowej jedynki ale jednak warto obejrzeć czwórkę..
chociaż niektórzy już mogą nie poczuć tego starego klimatu i miło się rozczarować ;]

ocenił(a) film na 6
Omen_Girl

Zgadzam się, film był niezły. O wiele lepszy od tych dzisiejszych, nafaszerowanych efektami specjalnymi gniotów. Jedyne, czego mi w nim brakowało to muzyka Goldsmitha. Niby puszczono w nim parę kawałków z jedynki, ale to już nie to samo. Mimo wszystko, z całą pewnością film ma ciekawszą fabułę od okropnej książki.

klikk12

Tak...kontynuacja dobra o córce Damien'a...
no i to całe zakończenie dość ciekawe...

ocenił(a) film na 6
Omen_Girl

Szkoda, że nie pociągnęli tego dalej. Skoro już zaczęli następną historię, mogli ją poprowadzić do końca.

klikk12

Nieee.Nie.Niech już zostanie tak jak jest...
Po co dalej to ciągnąć? Kolejny odgrzewany kotlet? Do znudzenia i bez sensu?
Jeszcze mógłby wyjść gorszy chłam...
.W sumie jak dla mnie powinny być TYLKO trzy części...(pozostać na tym bez ciągnącej,dalszej kontynuacji)
no a czwórke mogli sobie co prawda darować jak i remake no ale wiadomo-kasa & kasa.;>

ocenił(a) film na 7
Omen_Girl

Tą część cenie głównie za to że po trzeciej części widz odnosił wrażenie że dobro triumfuje a po czwartej części okazuje się że jest zupełnie na odwrót.

W filmie jest wiele fajnych motywów, jak choćby z tą sektą : P Brakuje jednak scen które można by nazwać sztuką. W poprzednich częściach jest ich przynajmniej kilka : )

Nie przypominam sobie żeby czwarta część leciała kiedykolwiek w TV, sam zresztą dowiedziałem się o niej stosunkowo niedawno. Większości ta seria znana jest jako trylogia : P

KinoManiack

Wiele właśnie osób jak już wspominałam chyba uważa tą część za najgorszą.W sumie mogli sobie darować.''Omen''
chyba wtedy nie straciłby na tym gdyby były tylko 3 części.Zresztą,kiedyś gdzieś czytałam iż ''Omen'' ponoć miał być podpisany aż
na 7 części (!) no ale w końcu zostały ustalone tylko 3 na szczęście.;p

Podobała mi się scena gdy Delia leżała na karuzeli,kręcąc się na Niej i Karen (?) spojrzała wtedy w jej stronę
zamiast ją widziała nie żywą nianie Delii.;>Właściwie mówiąc w pierwszej części 'Omena' w drugiej oraz trzeciej były o wiele lepsze i
dobre momenty...niestety w Tej części zabrakło tego.Chociażby pamiętliwa i mrożąca krew w żyłach scena z cmentarzem z jedynki.;>

Kiedyś leciała ponoć chyba..
Ja też nie wiedziałam,że jest czwarta część.Byłam nawet lekko zaskoczona.:>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones