PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8338}

Omen IV: Przebudzenie

Omen IV: The Awakening
5,0 3 955
ocen
5,0 10 1 3955
Omen IV: Przebudzenie
powrót do forum filmu Omen IV: Przebudzenie

Mnie osobiście film się podobał, ma to coś "omenowego". Ma klimat tej serii. Ostatnio zrobiłem sobie nawet maraton wszystkich 4 części. Jako całość jest jeszcze lepsze. Szkoda, że póćniej już nic nie nakręcili, bo scena końcowa była mocna i dawał dobry podkład pod kolejne części.

ocenił(a) film na 1
paul124

Cos "omenowego" ma tylko 1 czesc,no i jeszcze z braku laku mozna uznac ze 2 tez ma jakis tam klimat.Trzecia czesc jest ponizej krytyki,a pomysl z dziewczynka w roli Damiena wrecz mnie rozbawil.

ocenił(a) film na 1
_Mario_

4 cześć jest po prostu karygodna, fatalna, totalne nieporozumienie. Szkoda, że nie istnieją ujemne punkty. Trylogia mi się podobała i na tym trzeba było zakończyć. A tu nagle Damien odradza się w postaci supergirl i znów to samo. Żenujący poziom filmu

ocenił(a) film na 9
Echidna

Damien odradza się w postaci dziewczynki??Jak Ty oglądzasz filmy, oglądaj je pare razy zanim coś napiszesz i zastanów się. To jest córka Damiana, a nie jego wcielenie. Film moim zdaniem znacznie lepszy od 2 i 3. Trzyma w napięciu.9/10

paul124

1 to klasyk, 2 jest poprawna, 3 jest kiepska, ale jest chociaż Sam Neill no i związek z dwiema poprzednimi częściami, natomiast to COŚ... to żerowanie na znanym tytule i nic więcej; sam film to porażka na całej lini, zaczynając od aktorów, kończąc na muzyce - miałam wrażenie, że oglądam jakąś parodię a nie horror :|

ocenił(a) film na 4
paul124

A mnie się podobał ten film :)
Chcociaż w wielu momentach przypominał jedynkę, to był inny niż pozostałe i miał trochę inny klimat, co właśnie mi się w nim podobało. A Damien nie odrodził się jako ta dziewczynka, tylko jako Alexander!

ocenił(a) film na 1
Mathisek

Ten film powinien co najwyzej zostac zaliczony do gatunku czarnej komedii.Momentami ledwo powstrzymywałem śmiech.Najlepiej było jak takie 2 babki roznosiły broszurkę,a ta mała ja porwała z jakże wielką premedytacją ^^ Nie zapomnijmy o muzyce towarzyszącej tej scenie,ktora nadawałaby się do filmu dla dzieci do lat 7 ^^ O ile 3 częśc była beznadziejna,czwórka to kompletne dno.Dodam jeszcze że zakończenie żywcem wzięte z jedynki.Aż dziwo ze do tej pory nie nakręcili Omena 5 i 6.

_Mario_

Nakręcą. Podobno chcą dojechać do 666 :P

ocenił(a) film na 2
King_SX

1 i 2 byly dobre, 3ka juz byla slaba ale 4 zdecydowanie nie pasuje do serii... odrodzenie i to w postaci dziewczynki ?? dobrze ze nie zrobili 5tej czesci - kontynuacji bo w 4tej bylo ze przezyla.... w ten sposob cala historia toczyla by sie od nowa tyle ze juz sie nie moze podobac bo niema nic nowego...na 2giej czesci powinno sie skonczyc chyba ze ciekawiej wygladalaby 3cia czesc zamykajaca trylogie

ocenił(a) film na 2
paul124

Klimatu to tu zadego nie było. Moim zdaniem kiepski film. Zastanawiam sie tylko nad oceną. Omena z 2006 roku oceniłam na 4 (chyba za wysoko ^^)a ten film nie zasługuje nawet na 4 ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones