PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8338}

Omen IV: Przebudzenie

Omen IV: The Awakening
5,0 3 934
oceny
5,0 10 1 3934
Omen IV: Przebudzenie
powrót do forum filmu Omen IV: Przebudzenie

Ocb?

ocenił(a) film na 2

Delia jest córką Damiena. No tak. Ale o co chodziło z tym dzieckiem na końcu? Z tego, co zrozumiałam, to było dziecko tej dziewczynki? Ale skąd one się wzięło? I dlaczego to ono było szatanem, skoro to Delia nim była? A właśnie jeszcze skąd ona miała tylu zwolenników?

Dziwny film. Średnio mi się podobał... Od biedy może być. 3/10

użytkownik usunięty
Alexti

Cholera, niestety (a może stety) do końca nie oglądałam. Film nie był dziwny, był po prostu kiepski i szkoda czasu na oglądanie go. 3/10

Tak,Delia jest córką Damien'a .Ona nie jest Antychrystką,tylko obrońcą Antychrysta.
Z dzieckiem na końcu? To było dziecko Karen (matki Delii),która była w ciąży.
No Delia dokonała coś wewnątrz zarodka Karen a następnie został wszczepiony w Karen przez lekarza,zaś Karen później
go zabija później wraca ponoć do domu i chce zabić Delie i dziecko (Alexandra York'a,które jest nowym wcieleniem Damien'a)
jak można zauważyć na rączce dziecka widniał symbol '666' ;] Karen na końcu opętana zabija siebie.
Delia nie była Szatanem (!) ona była strażniczką/obrońcą Antychrysta,który miał się odrodzić (Alexander York,dziecko Karen)
Czyli jednym słowem Zło wygrało ;p

ocenił(a) film na 6
Omen_Girl

Alexander jest bratem bliźniakiem Delii. W okresie płodowym Delia, jako silniejsze z bliźniąt, wchłonęła zarodek brata w swój organizm. Kiedy Delia została w szpitalu po upadku z konia, lekarz "wyciągnął" z Delii zarodek jej brata i wszczepił go Karen, kiedy trafiła do szpitala. Zarodek ten później rozwijał się w Karen, która myślała, że to dziecko jej i jej męża.

Większej bzdury dawno nie słyszałam. :)

zieloo

W każdym bądź razie ta część jest idiotyzmem nad idiotyzmami.
Nic się nie trzyma kupy.Pogmatane to.-.-'

użytkownik usunięty
Alexti

Alexander to swobodna wariacja na temat tzw. "pasożytniczego bliźniaka".

ocenił(a) film na 2
Alexti

A może tak o ewentualnych spoilerach byście Kochani Użytkownicy Filmweba raczyli pisać w tematach wiadomości?
"Delia jest córką Damiena."
Dzięki. Mega...

Byku_8

Trzeba było nie czytać dalej,zresztą nikt o to nie prosił,hę?
Wiadomo było przecież..
Więc do nikogo pretensji raczej nikt nie powinien mieć chyba.

Btw: Zresztą nawet w opisie pisze
kim jest Delia więc proszę wybaczyć...

ocenił(a) film na 2
Omen_Girl

"Trzeba było nie czytać dalej,zresztą nikt o to nie prosił,hę?"
Pierwsze zdanie "Delia jest córką Damiena." więc czego miałem nie czytać dalej skoro wszystko jest spalone od pierwszego zdania?
Słowo "spoiler" albo określenie "możliwe spoilery" w temacie wypowiedzi sprawiają, że właśnie ludzie, którzy jeszcze danego filmu nie oglądali NIE zaglądają do takiego tematu...
"Btw: Zresztą nawet w opisie pisze
kim jest Delia więc proszę wybaczyć..."
W opisie, który jest domyślnym opisem filmu NIE JEST NAPISANE kim jest Delia...

Pzdr.

Byku_8

Cóż,niektórzy najwidoczniej zapominają o tym,że komuś mogą zepsuć przyjemność z obejrzenia filmu..
''Pierwsze zdanie "Delia jest córką Damiena." więc czego miałem nie czytać dalej
skoro wszystko jest spalone od pierwszego zdania?
No tak.Nie trudno zauważyć..
''W opisie, który jest domyślnym opisem filmu NIE JEST NAPISANE kim jest Delia...''
Może w pierwszym nie ale w dalszym jest.Szczegół.

Pozdrawiam.

Alexti

łebska dziewczyno, wiesz że trzeba ostrzec zanim się spoileruje??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones