PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8338}

Omen IV: Przebudzenie

Omen IV: The Awakening
5,0 3 933
oceny
5,0 10 1 3933
Omen IV: Przebudzenie
powrót do forum filmu Omen IV: Przebudzenie

Są trzy rzeczy...

ocenił(a) film na 1

...dla których warto zobaczyć ten film:

1-Scena na festynie magicznym ( te miny mediów jak czują złą aurę i facet żonglujący zapalonymi kręglami)

2- Satanistyczny chór śpiewający w zaułkach ,,Ave Satani''

3- Delia i Karen wymieniające się złowieszczymi spojrzeniami( jest kilka takich sytuacji, im dalej posuwał się film, tym ciężej było mi powstrzymać śmiech)

Cała reszta jest milczeniem.

jeti

Ta część nie jest na szczeście wliczana do kultowej trylogii..
ale moim zdaniem mogli sobie szczerze darować.
Żeby zniszczyć taki klasyk...mehh..

ocenił(a) film na 1
Omen_Girl

PS- Po seansie, udałem się do kotłowni podłożyć do pieca, przychodzę, patrzę, a tam drewienka ułożyły się w kształt odwróconego krzyża!
Nie byłem pewien co mam sobie o tym pomyśleć;-)

jeti

Czyżby ''kara'' za wystawienie niskiej oceny? Nieźle. ;)

jeti

Fakt. Muzyka w tym filmie to jedyny silny punkt.

ocenił(a) film na 1
JohnDp

Mi nie chodziło akurat o muzykę,która jest kiepskim miksem kapitalnej ścieżki dźwiękowej z pierwszego ,,Omena''. Chodziło mi o tą śmiechu wartą watahę szmatanistów, która wyskakuje z za rogu ze śpiewem.

jeti

Niewiedziałem że całość jest zmiksowana. Sądziłem iż są fragmenty oryginalnej ścieżki dzwiękowej z "Omena " nr-1. Tak pisze na niektórych forach np-http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=348. Choć tam film jest oceniany znacznie niżej ;-]

ocenił(a) film na 1
JohnDp

Teraz Ci dokładnie nie napiszę, ale wydaje mi się że większość to są urywki z utworu ,,The Killer Storm'' splecione z jakimiś dennymi samplami i szumami. Śmieszne jest według mnie w tym filmidle, nadgorliwość twórców w ukazywaniu odwróconego Krucyfiksu jako oznaki nadchodzącego nieszczęścia. Na przykład , jest taka scena w której Delia rysuje na ziemi patykiem odwrócony krzyż, akurat tak aby kamera to uchwyciła. Film jest pełen tego typu głupkowatych wstrzyków, jednak niestety nie są one na tyle śmieszne aby można było je zapisać na plus.

jeti

Albo jak ten detektyw szuka notatek w tej opuszczonej szopie, na szybie okna przed również widać odwrócony krzyż w słonecznym odbiciu, lub na zaparowanym lustrze.
Większość scen z udziałem Delia są robione jakby pod publiczkę co daje wrażenie jakby film był robiony na siłę.
Po co wogóle powstał tak idiotyczny Horror z tyloma akcentami Komediowymi.
Pamiętam że jak go pierwszy raz obejrzałem zastanawiałem się który film jest większym GNIOTEM "Egzorcysta-2 Heretyk" czy właśnie TEN. No morze jeszcze nowy OMEN z 2006r.

ocenił(a) film na 4
JohnDp

morze to jest długie i szerokie zasrany nieuku. Nowy Omen jest całkiem znośny, a ta część jest na pewno lepsza od III, ale ogólnie nic specjalnego. 4/10.

Xsaav

Eee..odezwał się intelektualista, który nic mądrzejszego nie potrafi napisać. Nic specjalnego to są twoje kretyńskie odpowiedzi zasrany imbecylu.

ocenił(a) film na 4
JohnDp

Zasrany nieuku. Ja wszystkie błędy mogę zrozumieć i wybaczyć, ale "morze", "ktury" czy "mugłby" nigdy.
Wracaj do podstawówki to się czegoś nauczysz analfabeto.

Xsaav

Morze taki jebusek i chłystek tego nie rozumie, ale to nie jest forum ortografii.
Poza tym kim ty frajerze jesteś żeby negować i krytykować cudze błędy na forach.
Aktualnie jestem na 4-tym i 3-cim roku na dwóch kierunkach, więc kto tu jest nieukiem ułomny posrańcu.
Z takim obszczymurem i wśiurem jak ty, który ni z tąd ni z owąd wyzywa ludzi o których nic nie wie od nieuków nie warto rozmawiać. Lepiej wróc do zbierania puszek w lesie.

ocenił(a) film na 4
JohnDp

Kim jestem? Jestem wykształconym młodym człowiekiem, który gardzi skrajnymi przypadkami nieuctwa i debilizmu, a ty takim przypadkiem jesteś.
Naucz się analfabeto używać znaków interpunkcyjnych i ogólnych, podstawowych zasad ortografii.
Nie jesteś na żadnych studiach, bo taki bęcwał nie zdał by w życiu matury z Polskiego. To jest kolego fizycznie nie możliwe.
"z tąd" - piszę się stąd nieuku.

A jeśli na serio jesteś na studiach to ja jestem załamany poziomem szkolnictwa wyższego.
No, ale czego się spodziewać skoro w tych czasach każdy kretyn może iść na studia...

Xsaav

Jak dla mnie to ty jesteś prostakiem i co najwyżej samoukiem.
A kretynów i debili poszukaj wśród swoich najbliższych.
Z pewnością tam takich nie brakuje, bo kto z kim się zadaje ten sam takim się staje.
To miło że gardzisz ludzmi, którym nie zależy na poprawnej pisowni, bo jak jeszcze raz ci pszypomnę to nie NARODOWE DYKTANDO POLSKI tępaku.
Jesteś jak Doda, która również publicznie wypowiedziała się raz że gardzi pewnego typu ludzmi, choć ty jej do pięt nie dorastasz pod żadnym względem nawt inteligencji.
Dziwi mnie że naprawdę nie przeszło ci to przez myśl że morze nie przykładam się na takim forum do zasad poprawnej pisowni , więc piszę na klawiaturze szybko i bezwzrokowo tak tylko aby ktoś mógł to przeczytać i zrozumieć co tam jest napisane, bo większość ludzi na tym forum (nie wiem czy to zauważyłeś) ignoruje interpunkcję w tekstach. I co ma wspólnego ze zdawaniem matury z Polskiego fizyczna możliwość lub nie możliwość? ha ha ha xd. Jeśli już to umysłowa baranie, tak jak moja praca którą dorabiam na studia, więc zastanów się najpierw co za głupoty cieniasie wypisujesz, lub pomedytuj trochę przy encyklopedii PWN.

Xsaav

no właśnie kretyn może iść na studia a ty jesteś przykładem

Xsaav

PS. Takie twoje pretensje apropo pisowni radzę raczej skierować do twojego lekarza psychiatry DLACZEGO CI TAK NIEWYRAŹNIE BAZGRZE NA RECEPTACH TWOICH PSYCHOTROPÓW.

JohnDp

Ja pierniczę - obydwoje jesteście wykształceni i nad wyraz kulturalni - nic tylko pozazdrościć narodowi takiej 'elity'.

ocenił(a) film na 6
jeti

Teraz stary przyjacielu wymien ile wspaniałych rzeczy jest w pile mechanicznej i czemu warto ja obejrzec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones