PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8338}

Omen IV: Przebudzenie

Omen IV: The Awakening
5,0 3 951
ocen
5,0 10 1 3951
Omen IV: Przebudzenie
powrót do forum filmu Omen IV: Przebudzenie

rozważam ewentualność poświęcenia przyszło piątkowej nocy na obejrzenie tej części, ale sam tytuł już mnie odwodzi od tego pomysłu.jeśli na prawdę jest aż tak beznadziejny to czy warto poświęcić ten czas tylko po to, by stwierdzić że film jest beznadziejny?

ocenił(a) film na 1

Wiesz, z filmami to jest tak, że jeden powie, ze jest beznadziejny, a inny że nawet dobry. Ja ten film już obejrzałam wczesniej na kompie i muszę stwierdzic że na miano dobrego nie zasługuje. Ale wiesz każdy ma inne gusta, wiec myślę ze można go obejrzeć i poświęcić te 97 minut i dopiero potem napisać na forum czy jest do dupy czy też może nie, a nie sugerować się wypowiedziami innych i mowić kazdemu jaki on jest beznadziejny skoro się go nawet nie widziało. Pozdrawiam :)

a ja dziś zaryzykuję i obejrzę. zobaczymy

Leon_B_Fink

ja jestem własnie w trakcie podejmowania tego ryzyka;P i jak narazie jedyne co mnie przeraża to beznadziejność tego filmu, już Muminki były straszniejsze :P

a ja zobacze szregowca po raz 3 ci ;) albo poczytam albo sie poonanizuje pojde spac

użytkownik usunięty
pan_cogito14

ja też nie mogłam sie powstrzymać, żeby nie zobaczyć po raz kolejny "szeregowca Ryana" =D niestety godzinę przed końcem filmu brat wyłączył mi telewizor i poszłam oglądać Omena do innego pokoju(tam nie mam tvnu).najgorszym bym go nie nazwała, bo istnieją gorszej produkcji filmy, ale szczerze mówiąc mi się nie podobał.wkurzały mnie te powtarzające sie elementy typu:opiekunka,pies,drugie dziecko i znowu matka nienawidząca tego wstrętnego bachora.właściwie mogłabym powiedzieć, że nie wymyślili nic nowego, po za tym bliżniakiem.a najbardziej chyba denerwowała mnie ta aktorka grająca Delię.jakaś taka...jedyne, co mi się w niej podobało, to fakt, że zrobili z niej córkę Damiana =) to było nawet zabawne

no...to by było na tyle, jeśli chodzi o moje marne obserwacje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones