PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8338}

Omen IV: Przebudzenie

Omen IV: The Awakening
5,0 3 955
ocen
5,0 10 1 3955
Omen IV: Przebudzenie
powrót do forum filmu Omen IV: Przebudzenie

nie

ocenił(a) film na 6

oglądaęłm, ale chyba nie będę żałował. Takie dopisywanie nowej historii do tego co było to istna głupota...

użytkownik usunięty
menshikov

Niedawno widziałem ten film na wideo.Masz rację to głupota,takie dopisywanie.Nie wiem po co to nakręcili.Chyba tylko po to,żeby zmarnować czas,pieniądze i taśme. Trzy pierwsze części serii "Omen"
były rewelacyjne,tworzyły jakąś całość,lecz "Omen IV" to niepotrzebny
dodatek.

ocenił(a) film na 2

Jak to po co? Dla kasy :D

użytkownik usunięty
menshikov

Tego filmu naprawdę nie warto oglądać.Jest strasznie nudny.Powtarza motywy z poprzednich części(zwłaszcza z pierwszej).Jedynym plusem tego"arcydzieła"jest fakt,że można posłuchać fragmentów dobrej muzyki Jerry`ego Goldsmith`a(ściągniętej z "Omenu" i "Omenu 3").Poza tym" Omen IV" jest strasznie kiczowaty.Szczytem wszystkiego jest scena,w której jacyś ludzie śpiewają na ulicy "Versus Christus Ave Satani".Jednym zdaniem:ten film to straszne... (dopowiedz sobie)i nigdy nie powinien powstać.

menshikov

Hej! Równie głupie byłoby, gdyby opowiadał o Damienie, który jest już emerytem :lol:

P_L_

no no, zważywszy, że zginął w części 3., to naprawdę nieziemska głupota by była :).
ale film i tak oglądnę, bo ja oglądam wszystko, jak leci, nawet te najgorsze szmiry :)

menshikov

To tak samo jak z Obcym 4 - cała seria powinna była się w zasadzie skończyć na dwojce, która wprowadzała do serii wiele nowego - ale o ile 3 była jeszcze niezła, tak 4 - totalna klapa. Tutaj też - 3 części były o Damienie, a ta...? Jednak mimo wszystko chciałbym film obejrzeć, ale zbyt starać się o zdobycie go raczej nie mam zamiaru...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones