PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8338}

Omen IV: Przebudzenie

Omen IV: The Awakening
5,0 3 951
ocen
5,0 10 1 3951
Omen IV: Przebudzenie
powrót do forum filmu Omen IV: Przebudzenie

czy ta cz.(ktorej niestety nie mialem okazji obejrzec) jest rownie dobra?-ona w ogole nalezy do trylogii czy jest tylko epizodem?

_suspect_

Więc pytasz czy jest dobra? Jest to do bani film i najgorsza część jak w Halloween trzecia część jest najgorsza.Należy ta część do znakomitej trylogii i ta czwarta część jest kontynuacją trzeciej części Omena.Tylko,że główny bohater to jest Damien Thorn jak wiesz został uśmiercony w trzeciej części,a tu się odradza jako dziewczynka (śmiesznie brzmi no nie).No film nie jest zaspecjalny,ale jak już oglądałeś wcześniejsze części to można obejrzeć dla picu co tam wymyślili oczywiście jeśli jesteś ciekawy.

użytkownik usunięty
_suspect_

zgadzam sie film rzeczywiscie jest do bani ogladaem go na polsacie

użytkownik usunięty
_suspect_

jak leciał na Polsacie (bardzo dawno temu) usnąłem gdzieś może w środku i więcej do niego nie wróciłem. więcej mówić nie trzeba.

ocenił(a) film na 2

W ogóle to w IV części nie widać śladów Apokalipsy która się rozpoczęła pod koniec III części.
W ogóle to w IV części rozśmieszyło mnie przesadne ukazywanie odwróconego krzyża tuż przed czyjąś śmiercią.
Propos śmierci to we wszystkich 3 częściach jak ktoś ginął to jego śmierć przypominała "nieszczęśliwy wypadek" natomiast w IV mamy dźwig który sam się uruchamia i zabija wynajętego detektywa :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones