PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 060
ocen
6,4 10 1 109060
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

-100/10...

ocenił(a) film na 1

Nie rozumiem jak taki film może śmieszyć... Żałosne.

kacper3355

żałosne to jest dawanie filmowi który na to nie zasłużył 1

ocenił(a) film na 1
McLlovin

To moja opinia, dla mnie ten film to dno.

kacper3355

w takim razie naucz się oceniać filmy

ocenił(a) film na 1
McLlovin

Możesz napisać co tak Ci się podobało w tym filmie? Oraz co Cię śmieszyło?

kacper3355

Ja akurat mam olbrzymie poczucie humoru i ogladam filmy dla rozrywki, nie oczekuję tego od innych, tym bardziej od ciebie.
Mógłbyś się za to zastanowić nad plusami tego filmu, bo według mnie mało jaki film zasługuje na 1 jeśli potrafi się filmy oceniać.
Film może się podobać lub nie, ale ocena powinna być odpowiednia, a nie pochopna.

ocenił(a) film na 1
McLlovin

Ja także, ale w tym filmie nie ma nic śmiesznego - "humor" jest tu wręcz żałosny, który śmieszyć może nastolatki.
Film może się podobać lub nie - mi się akurat nie podobał, a ocena jest odpowiednia - nie pochopna, minęło już trochę od czasu gdy założyłem ten temat, utrzymuje się w tej ocenie.

kacper3355

A ja utrzymuję się w tym co powiedziałem: naucz się oceniać filmy.

McLlovin

Po to jest skala żeby ją wykorzystywać według swojego uznania. Nie każdy daje 8,9,10 za każdy film *.*

Brzechfa

to dobrze, bo to równie głupie zachowanie

ocenił(a) film na 10
kacper3355

Proszę napisać recenzję uzasadniająca tak negatywną opinię, bo troszeczkę poziom Pana wypowiedzi jest absorbujący i nie adekwatny to kulturalnej wypowiedzi a chętnie coś ciekawego chciałbym się dowiedzieć co Panu się w tym filmie nie podoba (sadze ze inni również) poza informacją (ten film nie jest śmieszny)

Polecam magazyn FILM pod red. Tomasza Raczka, a raczej jego archiwum (fani wiedzą dlaczego) tam się Pan dowie na czym polega recenzja, swoje negatywne odczucia proszę zachować dla siebie :)


Pozdrawiam


MJOhnny

Dlaczego od razu recenzja? Ogarnij się człowieku i nie wymagaj takich rzeczy od ludzi... Pan Kacper może ewentualnie uargumentować dlaczego mu się ten film nie podobał. Nikt nie musi od razu pisać "artykuły" niczym do magazynu :/
Poza tym są gusta i guściki. Mi też się film nie podobał.

ocenił(a) film na 10
Mrs_Willis

Nie jestem hate'rem a na marginesie nie życzę sobie by taka osoba jak Pan moją osobę obrażał

Pozdrawiam

MJOhnny

PANI. Przed "nazwiskiem" jest tytuł Mrs. Gdybym chciała Pana obrazić napisałabym co innego. Poza tym co z moją osobą jest nie tak, że tak bardzo Panu nie pasuje?
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
Mrs_Willis

Przepraszam panią :)

ocenił(a) film na 1
MJOhnny

"Swoje negatywne odczucia proszę zachować dla siebie" Dobre, czyli jak już mi się film nie podoba, to nie mogę o tym napisać na forum? Według Ciebie można pisać tylko pozytywne opinie?

kacper3355

zgadzam się, słaaaby film.. ani to śmieszne ani mądre... po co?

ocenił(a) film na 1
zaai

Dokładnie. Film dla nastolatek, które takie coś może śmieszyć.

ocenił(a) film na 8
kacper3355

Ludzie film jak film dla mnie ocena 8\10 czasem się pośmiałem a poza tym lubię piłkę nożną więc nie mógłbym niżej dać :)))

ocenił(a) film na 5
kacper3355

Nastolatka to sam jesteś, ja se oglądnęłam to z moim bratem oraz tatą i i uznaliśmy bajkę za całkiem rozrywkową, taką typową amerykańską komedię. A to, że nie masz poczucia humoru to już nie mój problem.

ocenił(a) film na 10
Zuzak222

to że masz słabe to też nie mój ;dd

ocenił(a) film na 1
Zuzak222

Mam poczucie humoru, ale ten w tym jest żałosny. Dziewczyna przebrana za faceta... ahh jakie to zabawne.

kacper3355

Bez przesady... Film lekki, taki wakacyjny :) a tu takie ataki :P

ocenił(a) film na 10
nattso

Mi się film podobał, śmieszny ( haha te tampony w nosie)

jessi140

Dokładnie:P Można się nieźle uśmiać :D

ocenił(a) film na 5
jessi140

rzeczywiście, boki zrywać.

ocenił(a) film na 3
kacper3355

Nie martw się, nie jesteś sam.
Film był cholernie słaby.
Gra aktorska była żenująca, scenariusz... którego nie było. I w ogóle to miała być komedia?
Raczej telenowela familijna. Dałem 3/10 tylko dlatego, że na końcu filmu marzyłem by nagle gigantyczna asteroida uderzyła w całą ekipę, aktorów i zakończyło by się niespodziewanie inaczej :)

RazzleMan88

Halo, przecież to film familijny inspirowany komedią Williama Shakespeare'a.

Żenujące jest zabieranie się za film, którego gatunek już z założenia nam nie odpowiada, następnie pisanie postów:

- film mi się nie spodobał
- jest słaby i już
- mam prawo zaśmiecać internet i już
- nikt mi nie może zwrócić uwagi bo nie
- oceniam film na 1 bo po to jest skala od 1 do 10

ocenił(a) film na 3
pawcias

1. Mam prawo do oglądania i oceniania filmów, jak tylko mi się podoba - gust gustowi nie równy.
2. Post był napisany prawie 7 miesięcy temu...
3. Dałem filmowi 3/10 - fatalne aktorstwo, oklepany stereotyp, słabiutki humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones