PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 072
oceny
6,4 10 1 109072
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

myśle że jest super. Naprawde tyle śmiechu. Super było jak ona udawała tego swojego braciszka ;]]] Jaka scena najbardziej sie wam podoba??????

ocenił(a) film na 9
sweetka

Super film!!! Strasznie się naśmiałam! Najbardziej mi się chyba podobał moment kiedy był ten festyn i Viola raz sie przebierała za swojego brata a raz była sobą!Ale tak dokładnie nie pamiętam już wszystkich momentów-wszystkie sceny były super! Amanna Bynes dowiodła tam że jest dobrą aktorką! Polecam wszystkim=)

ocenił(a) film na 1
sweetka

ja też byłem na tym filmie i wytrzymałem całe 30min.
LUDZIE, CO WY MACIE W GŁOWACH ???
po scenie, gdzie bohaterka rozpakowuje się w pokoju w którym jest jeszcze 3 chłopaków i wypadają jej z torby tampony, a całe kino wybucha śmiechem, nie wytrzymałem i wyszedłem.
nawet moja 10 letnia siostrzenica stwierdziła, że ten film to chała i nic śmiesznego w nim nie widziała.
WSZYSTKIM KTÓRYM SIĘ TEN FILM PODOBAŁ, ŻYCZĘ - POWODZENIA ;)

ocenił(a) film na 8
Seba_22

A ten znów... (Seba, może TYLKO Tobie się nie podobał, daj sobie więc spokój)

Więc dobra, mi się najbardziej podobała scena, w której pojawił się ten pająk w ich pokoju, heheh, to jak piszczeli było extra.
Jeszcze mi się podobało jak Viola (przebrana za brata) w tej kawiarni pokazuje swoje towarzystwo... No wiecie te swoje laski buhahaha, ale te ich miny byłe powalające.
Jeszcze śmieszniejsza była taka dziewczyna z aparatem na zębach, (co potem była z tym murzynem).
Scena, w której miałem najgłośniejszy śmiech dotyczyła uderzenia w krocze prze piłkę podczas treningu... (to jak udawała, że ją boli)
Albo ten jej sen jak, jak biegała po boisku w tej sukience (lol)

Nie chcę omawiać całego filmu, ale ten film jest spoko, najśmiejszniejszy chyba ze wszystkich w tym roku.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
freepick

Ja nie sądze żeby ten film to była kaszana! Seba twoja siostrzenieca chyba musi byc zbytnio rozwinieta skoro jej się to niepodobało! Szczerze powiem że film był super smieszny=) w kinie bylo większośc dorosłych niż dzieci wiec nie sądze żeby był to film tylko dla nastolatków! Uważam że był lepszy niz inne młodzieżowe produkcje, śmieszny i z sensem! No ale co ty Seba możesz się wogóle wypowiadać??? Skoro widziałeś tylko fragment w którym jeszcze nic się nie działo=) Polecam!

ocenił(a) film na 10
AimeR

dokładnie. mi sie tez film podobal i byl smieszny :) nie kazdy film na ktory ide musi byc super ambitny i inteligentny. czasami trzeba pojsc na jakas komedie przy ktorej za duzo myslec nie trzeba:) poprawia humor :D

ocenił(a) film na 8
halina_2

No film był naprawde super ;]]] Jaka scena wam sie najbardziej podobała. Bo mnie to w kawiarni gdy Viola była otaczana przez laski ;]] No i jeszcze jak ona była z Diuckiem na siłowni ( podobało mi sie to jak na niego patrzyła) no i jeszcze pare innych. A wam?????

ocenił(a) film na 8
halina_2

No film był naprawde super ;]]] Jaka scena wam sie najbardziej podobała. Bo mnie to w kawiarni gdy Viola była otaczana przez laski ;]] No i jeszcze jak ona była z Diuckiem na siłowni ( podobało mi sie to jak na niego patrzyła) no i jeszcze pare innych. A wam?????

ocenił(a) film na 10
sweetka

Film był super ;-) Dobra komedia! Było bardzo duż scen, z których można było boki zrywać ;-) Polecam!

ocenił(a) film na 7
____7

Seba dam ci dobrą rade idz jeszcze raz na to do kina bo to dziwne że wszystkim się nie podoba ale tobie nie !!!
To jakie ty filmy lubisz jak nie komediowe młodzierzowe muzykalne nawet moim zdaniem takie filmy są najlepsze, a twoja siostra nie dorosła do takich filmow jeszcze bo ja myśle że dziewczynie by się spodobał ten filmik !!!
A więc film był super taki śmieszny to jak ona musiała udawać swojego brata było przezabawne !!!
Szczerze mówiąc to wszystko mi się podobało ale najbardziej to chyba scenka jak ona była w tym Pabie i ją otaczało tyle dziewczyn nie no śmiałam się chyba cały czas a kiedy jak byłam w kinie to sama młodzierz była a głos to nam tak rozkręcili że jak leciała jakaś muzyka to było super jak film się skończył to każdy zaczął klaskać razem ze mną bo moim zdaniem to jest film roku a Amanda Bynes jest najśmieszniejszą aktorką !!! Pozdro kinomanka 15 :-)

ocenił(a) film na 10
Kinomanka_18

Do kinomanka1 5
Gdzie byłaś na tym filmie?? Bo jak ja byłem to po projekcji cała sala klaskała. Może byłaś tam gdzie ja;-) Ja byłem w Heliosie we Wrocławiu;-)

ocenił(a) film na 7
____7

He he he - nie no ja byłam w innym kinie w Warszawie w Arkadi, ale się bardzo ciesze bo to oznacza że ten film jest super bo ja tak uważam !!!
Pozdro dla fanów Amandy Bynes kinomanka 15 :-)

sweetka

Mi najbardziej podobało się, kiedy Viola na końcu mówi dla.. Jak mu tam:P, że go kocha a ten taką minę zrobił, bo myślał, że ona jest chłopakiem, heh. Ogólnie film prościutki i śmieszny, czasem trzeba coś lekkiego obejrzeć:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones