PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 061
ocen
6,4 10 1 109061
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Ku mojemu zdziwieniu, bo zwykle nisko cenię utwory z tego gatunku, ten film mnie mile zaskoczył! Całkiem ciekawa i dość zabawna produkcja. Spodziewałem się sztampowej komedii romantycznej, wręcz głupawej (jak ich wiekszość), a to w zasadzie wogóle nie można mówić o romantyzmie, co znacznie podnosi walory tego filmu. Poza tym główna bohaterka jest rewelacyjna w swej roli.
Polecam nawet dla zatwardziałych machos (sam jestem facetem), nie ma rzewnego "romantycznego" smęcenia tylko jest śmiech, zabawa i dość wartka akcja!

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

Powiem szczerze, że wczoraj wieczorem jak oglądałam ten film, po prostu nie byłam w stanie przestać się śmiać. Jej rola w tym filmie jest świetna, a film mimo swojej ubogiej fabuły mnie miło zaskoczył.
Czasami trzeba obejrzeć taki film, aby poprawić sobie humor :)

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

Również jestem mile rozczarowany. Trafiłem na niego zupełnym przypadkiem. Śmieszna, lekka komedyjka. Wydawało mi się tylko, że to film bardziej dla młodego widza, a oni dają oznaczania, że od 16 lat no, ale cóż.

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

no troche racji w tym jest..nie moja tematyka filmowa, ale mozna obejrzec i troche sie posmiac:)

nicholas

Jednym słowem film spełnił swoje zadanie: śmieszy i to jest najważniejsze :)
Oglądałam go już któryś raz z kolei i zawsze mam taki sam ubaw :)
Choć swoją drogą, w normalnym życiu wątpię czy nabrałabym się na przebranie Violi za faceta...
Ale nie czepiam się, bo "w Ameryce wszystko jest możliwe", no nie?

gandalfszalony

dobrze powiedziane, zgadzam się, niewysokie loty, aczkolwiek na nudny środowy wieczór jest ok ;)

ocenił(a) film na 8
Mrs_Obi_Wan_Kenobi

ja tez myslalam ze to kolejna bajeczka a tu fajny film

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

Została w tym filmie wykorzystana komedia Williama Szekspira "Wieczór Trzech Króli" - myślę to miłe rozczarowanie jest za jego sprawą :-) Przyznaje jednak, że z przyjemnością obejrzałam ten film po raz n-ty ;-)

gandalfszalony

Bardzo dobra i śmieszna komedyjka! POLECAM !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones