PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 075
ocen
6,4 10 1 109075
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Filmy tego typu są żałosne... Szkoda czasu na ich oglądanie ;/

ocenił(a) film na 10
fenix787

Ja tak nie uważam ale każdy ma swoje zdanie ;)

ocenił(a) film na 4
Olus0104

moim zdaniem też całkiem przeciętny :/

ocenił(a) film na 7
karramba_

Moim zdaniem film bardzo dobry - świetna rola Amandy Bynes - kilku młodych aktorów Channing Tatum, Laura Ramsey i Amanda Crew + dobra muza = Goldfrapp, Veronicas etc.
Jak są żałosne to po Hugo oglądasz ? Wróć do arcydzieła "Park Jurajski" 10/10 według Twojej skali... Ten film jest żałośnie bezpłciowy...

smoke_city

Sam jesteś żałośnie bezpłciowy.Ile ty masz dziecko lat 10?11? dorosłeś do tego żeby rozróżnić czy film jest dobry?
Ale skoro piszesz o rolach aktorskich to nie są świetne lecz najwyżej przeciętne.Dorośnij to może wtedy zauważysz,że tego typu filmy to dno.;] Oglądnij sobie serial Hana Montana to ci się spodoba .Niczym się od tego gniotu nie różni.Parku Jurajskiego do tego gówna nawet nie próbuj porównywać bo jest pod każdym względem o klasę lepszy.

ocenił(a) film na 7
fenix787

Dorośnij do kulturalnej wypowiedzi.
Film Spielberga to według Ciebie arcydzieło 10/10 ??? Byłem na nim w kinie, podobał mi się swego czasu. Ale nie pamiętam go zbyt dobrze... co oznacza ni mniej, ni więcej, iż nie był wart zapamiętania. Może dlatego, że nie podniecam się efektami specjalnymi jak Ty prawdopodobnie. Swego czasu większe wrażenie zrobiła na mnie "Niekończąca się opowieść". Oprócz efektów miała interesującą fabułę, Dla mnie "Park Jurajski" to takie podrasowane szambo w sam raz dla takich jak Ty. Ps nie znam serialu "Hana" Montana ale widzę, że Ty go oglądałeś skoro mi polecasz :D

smoke_city

TAK efekty specjalne są czarujące ;] oczywiście nie takie jak w ''Ona to on''...Sam byłem w kinie na filmie Spielberga i wiem doskonale,że jak rok 93 zrobił on na wielu ogromne wrażenie.Jeśli go dobrze nie pamiętasz to nie powinieneś nazywać go ''żałośnie bezpłciowym''. Przypominam także,że film zdobył 3 Oscary nie tylko za efekty specjalne ale także za montaż dźwięku i Najlepszy dźwięk.Dlatego śmieszy mnie jak widzę twoje wypowiedzi typu ''Swego czasu większe wrażenie zrobiła na mnie Niekończąca się opowieść",
"Park Jurajski to takie podrasowane szambo w sam raz dla takich jak Ty''- kto tu mówi o kulturalnych wypowiedziach synu.Tak na pewno polecam Ci Hane Montane bo sam to oglądam ;] Jeśli chcesz to oceniaj taki gniot jak ''Ona to on'' 8/10 czy 9/10 ale nie nazywaj podrasowanym szambem Parku Jurajskiego bo wychodzisz delikatnie mówiąc na Trolla.

ocenił(a) film na 7
fenix787

Ok. Masz monopol na mądrość i krytykę ;-)
"Przypominam także,że film zdobył 3 Oscary nie tylko za efekty specjalne ale także za montaż dźwięku i Najlepszy dźwięk" Wow to fantastycznie ! Brakuje jeszcze tylko nagród za najlepsze kostiumy i piosenkę Lol Jeżeli wyznacznikiem jakości produkcji jest dla Ciebie Oscar to gratuluje!!! Nie rozumiem takich trolli jak Ty - czytałeś opis filmu, wiadomo czego mniej więcej można się spodziewać po tego typu filmach to po co marnujesz swój cenny czas na oglądanie i smarowanie po tym filmie? Uważam że w swojej kategorii jest dobry, masz inne zdanie ok ale komenty tego typu "Filmy tego typu są żałosne... Szkoda czasu na ich oglądanie ;/" nie wnoszą niczego... brak konstruktywnej krytyki. idąc Twoim tokiem myślenia - "Park Jurajski jest żałosny... Szkoda czasu na jego oglądanie:/"

smoke_city

A komentarze typu ''film jest żałośnie bezpłciowy...'' wnoszą bardzo dużo ;].Oscar nie jest wyznacznikiem jakości filmu lecz słusznym wynagrodzeniem Parku Jurajskiego.
Tak naprawdę to Cię nie rozumiem.Zacząłeś w tej chwili trollować ''czytałeś opis filmu, wiadomo czego mniej więcej można się spodziewać po tego typu filmach to po co marnujesz swój cenny czas na oglądanie i smarowanie po tym filmie''- czy ty oglądasz tylko filmy dobre lub rewelacyjne? Jeśli udało Ci się oceniać filmy tylko powyżej 5/10 to gratuluje! Film obejrzałem w przypadkowy sposób leciał akurat w TV.Co ty w nim widzisz bardzo dobrego oprócz tych bzdet które napisałeś ''świetna rola Amandy Bynes - kilku młodych aktorów Channing Tatum, Laura Ramsey i Amanda Crew + dobra muza = Goldfrapp, Veronicas etc. '' to jest zagadka ;X
Jeśli chodzi o ten mało treściwy komentarz to nie chciałem tracić czasu na rozpisywanie się tak tragicznym filmie.Musiałbym dużo cennych minut spędzić by wymieniać wszystkie wady tego czegoś.

karramba_

Dokładnie. Sceny bójek, ostatnie dwadzieścia minut i inne żałosne fragmenty są jakby wycięte z filmu o "trudnej młodzieży".

fenix787

To poco oglądasz takie filmy skoro ci się nie podobają ;p

magda71

Dopiero oglądając widać co to za film, a gatunku żałosny/pusty jeszcze niestety nie dodali, więc przy odrobinie nieszczęścia każdemu może się trafić to obejrzeć.

hirosaka

Ale masz opis filmu, zwiastuny.... Już po zwiastunie widać czy film ci się spodoba czy nie...

magda71

Ja musiałam ten film obejrzeć w szkole, co było wbrew mojej chęci.

fenix787

Po co się tak ludzie napinać? To zwykły film dla młodzieży/nastolatków/familijny. W sam raz po to, żeby włączyć w niedzielę przy rosole żeby popatrzeć podnosząc oczy z nad talerza. Tyle, takich filmów nie robi się po to, by skłonić odbiorcę do refleksji. W swojej klasie najgorszy nie jest, w niedzielę na kacu ujdzie :)

najprawdziwszypolak

Oczywiście rozumiem,że takich filmów nie robi się by skłonić odbiorcę do refleksji,lecz poprzez takie puste nic nie wnoszące produkcje młodzież się otumania.

ocenił(a) film na 8
fenix787

Nieprawda, nie wiem czy wiesz, ale ten film został oparty na komedii Szekspira "Wieczór trzech króli", wczesniej przed tym filmem nie wiedzialam, że Szekspir napisal tego rodzaju komedie. Pomysl swietny na ekranizacje jego powiesci, lekka, zabawna, unowoczesniona wersja dla każdego. Motyw z kobieta przebrana za faceta lub odwrotnie (np agent xxl, poszukiwany,poszukiwana i wiele innych) bardzo mi sie podoba, za kazdym razem mnie bawi ;) . Nie mam "nastu" lat i nie uwazam, by ten film otumaniał, bądź był pusty, moze byc np. zaczatkiem by wglebic sie w tworczosc Szekspira.

paula0203

Dla mnie nie ma znaczenia czy został oparty na komedii Szekspira.Zdaję sobie sprawę,że jednych rozweselają komedie typu jak sama napisałaś agent xxl, poszukiwany,poszukiwana czy ona to on.Ja uważam takie ekranizacje jako (jak zresztą już wcześniej pisałem) kompletne niewypały.Źle dobrani aktorzy + kiepska reżyseria Fickmana powodują,że filmu (z takim komentarzem się także spotkałem) nie da się oglądać na trzeźwo;] Może gdyby był inny scenariusz i rozsądniej wybrani aktorzy film byłby zaczątkiem by wgłębić się w twórczość Szekspira chociaż nie jestem jego wielkim fanem.

ocenił(a) film na 8
fenix787

No widzisz, dobrze, że gusta ludzi są różne. Mnie np. odpowiadała obsada w Ona to On i nie uważam, żeby reżyseria była kiepska. Dodam, że oglądałam go za każdym razem na trzeźwo i dałam radę ;) ba! nawet bardzo mi się podobał. Nie poczułam się przez niego otumaniona, tak więc dla mnie, nie jest to niewypał, a lekka i śmieszna komedia w sam raz do obejrzenia w jakiś dżdżysty dzień ;)

fenix787

Wiadomo, amerykańskie komedyjki. Oglądam je z dziewczyną dość często. Luźne i głupie. W tym filmie jednak jest troszeczkę inaczej. Pomysł fajny, wykonanie fajnie. To nadal amerykańska komedyjka jednak trochę lepsza. Trochę dystansu życzę :)

ocenił(a) film na 10
thomek

Zgadzam sie!

ocenił(a) film na 7
fenix787

Kurcze, mnie podobał się ten film. Oczywiście, było dużo żenujących scen, ale to chyba jak w każdej komedii "dla młodzieży". Ogólnie polubiłam pomysł, a poza tym naprawdę było śmiesznie! Nie jest to żadna kinowa rewelacja, ale lubię czasem obejrzeć coś w ten deseń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones