PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 053
oceny
6,4 10 1 109053
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Kilka lat temu kochałam ten film, w końcu typowo skierowany do nastolatek, luźne, niewymagające kino. Ale ostatnio jakoś przypomniałam o nim i po krótszym zastanowieniu, zadaję sobie pytanie, czy aby na pewno zakończenie powinno wyglądać tak, jak wyglądało? Wiadomo, Duke i Viola byli sobie pisani od początku i tak dalej i tak dalej, nie mówię że nie. Ale - wątek Olivii i prawdziwego Sebastiana jest niesatysfakcjonujący. Tak naprawdę ona go zupełnie nie znała, zdawała sobie sprawę jedynie z faktu że pisze piosenki i że wraz ze swoją siostrą wyglądają tak samo. Koniec. Podczas gdy tak naprawdę ona zakochała się w obrazie który stworzyła Viola, a i to z dodatkiem jej cech bo widoczne były momenty jak była po prostu sobą przy Olivii, zapominając o tym że powinna w tej chwili być kimś zupełnie innym, a mimo to, podobało się jej to jaka była i doceniała tą delikatną, niemęską stronę.

ocenił(a) film na 3
Itifilinv

Podepnę się pod Twój komentarz i pozwolę sobie wyrazić swoją opinię. Wiem, że to film dla nastolatek, wiem, że nie powinnam wymagać zbyt wiele, ale ooo jeny... ten film jest tak kretyński, że głowa mała. Jako nastolatka lubiłam Amandę Bynes za rolę w "Siostrzyczkach", ale tego filmu to akurat nigdy nie mogłam zdzierżyć. Wystarczyło, że dziewczyna ubrała sobie perukę na głowę i już nikt jej nie poznaje? Nawet specjalnie głosu nie zmienia, a i tak każdy myśli, że to facet. Wszystko w tym filmie jest tak infantylne, a poziom humoru tak żenujący, że powinien się on znajdować w kategorii wiekowej 3+
Moim skromnym zdaniem oczywiście.

Itifilinv

Ten film jest współczesną adaptacją sztuki Szekspira "Wieczór Trzech Króli". W sztuce prawdziwy Sebastian na koniec bierze ślub z Olivią. Myślę, że pod tym względem twórcy filmu chcieli pozostać wierni Szekspirowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones