PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646395}

Ona

Her
7,5 172 176
ocen
7,5 10 1 172176
7,5 41
ocen krytyków
Ona
powrót do forum filmu Ona

Delicious

ocenił(a) film na 9

Do obejrzenia na spokojnie i na pewno nie dla "wszystkich",choć wg mnie każdy powinień go zobaczyć.Drogi widzu ... Jeśli Cię ujął to znaczy że z tym światem nie jest jeszcze tak źle.Pozdrawiam kinomaniaków i smakoszy kina.

tomulec1984

Jestem smakoszem kina i po Twojej rekomendacji dziś obejrzę ten film :) dzięki ;) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
tomulec1984

zgadzam się, film jest niesamowity.

ocenił(a) film na 8
tomulec1984

Niesamowity film z kategorii tych, których nie chcę oglądać po raz drugi. Ogromnie mnie poruszył i zasmucił. Esej o samotności i potrzebie bliskości i zrozumienia.

ocenił(a) film na 7
tomulec1984

Cóż za wysublimowani smakosze hollywoodzkiego, przegadanego kina. Nie ma to jak obejrzeć smuta i kreować się na wybitnego kinomaniaka. Śmiechłem.

ocenił(a) film na 9
lov69

Wyluzuj człowieku bo ci żyłka pęknie...

ocenił(a) film na 9
lov69

Jesteś gamoniem z bardzo przeciętnym gustem filmowym i kreujesz się na kretyna. Z twojego opisu filmu, powinien on dostać 5, ale twoja możliwość analitycznego myślenia nie wystarcza do stworzenia miarodajnej skali ocen, a co dopiero oceniania.

ocenił(a) film na 7
luk11c4

Kreowanie na kretyna zostawiam Tobie, niedościgniony wzór. Analityczne myślenie jakie miałeś, to trzepanie kapucyna po seansie, gdy podnieciła Cię wizja cyber seksu. Typowy "no life" tak ma, nie martw się.

ocenił(a) film na 9
lov69

Nie zrozumiałeś końcówki filmu. Alan Watts powinien być drogowskazem...

ocenił(a) film na 5
lov69

Mam takie same odczucia. A już myślałam, że jestem jakaś dziwna. Dokąd zmierzasz człowieku?!?!

ocenił(a) film na 9
tomulec1984

podzielam opinię. Film znakomity!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones