PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 025
ocen
7,5 10 1 53025
7,5 22
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Film dobrym potencjałem, niestety dłużyzny i brak interesujących dialogów, które są zastąpione piosenkami, które niestety powtarzają się co chwilę sprawia, że w moim odczuciu ten obraz jest bardzo średni. przez pierwsze 30 minut ok, jednak po chwili wszystko staje się przewidywalne i nużące i nawet dobra muzyka tego nie ratuje. Z podobnych produkcji polecam o wiele bardziej "Zacznijmy od nowa".

Mac_DaddyIVLife

zgadzam się w 100%. Po opiniach oczekiwałam pięknego kina, a film jest zwyczajnie średni i nudny. Rozczarowałam się.

Mac_DaddyIVLife

Po podstawowym kursie języka polskiego gwarantowanym przez polski system oświaty wszystko powinno być przewidywalne. Chyba nie dla zaskakujących zwrotów akcji ogląda się takie filmy. I nie tego szuka się w sztuce.

@irminairmina - czyli film nie jest piękny? Wow. Niezłe oczekiwania.

ocenił(a) film na 6
Mac_DaddyIVLife

Też zgadzam się z Tobą całkowicie. Spodziewałem się czegoś innego, film z pewnością różniący się od innych z tego gatunku. Piosenkami idzie po pewnym czasie się znudzić i film zaczyna usypiać.

ocenił(a) film na 4
ewertos360

Mnie również ten film rozczarował. Zawsze chciałam go obejrzeć, a gdy już się nadarzyła taka okazja pomyślałam jedynie, że straciłam niepotrzebnie czas.
Nic mnie nie oczarowało.

ocenił(a) film na 4
Mac_DaddyIVLife

dokładnie wszystko co sądzę o tym filmie. Dobry soudtrack i tyle. Brak fascynującej fabuły i dobrego obrazu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones