PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 025
ocen
7,5 10 1 53025
7,5 22
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Bardzo dobry film. Płynie tak jakby nie chciał robic nic na siłę. Cholernie, cholernie, cholernie dobry kawał muzyki. Cała otoczka tego filmu bardzo swojska. Postacie są ciekawe... Czemu jestem taki że dałem 7? Nie wiem, nie powinienem, ale też nie byłbym zgodny ze sobą dając wyżej. Na tyle czuje ten film po prostu.(no i parę rzeczy mnie irytowało, ale do diabła ta MUZYKA zmusza mnie żebym o wszystkim zapomniał). Film pozostanie w mojej głowie i wrócę do niego na pewno. Polecam.

ocenił(a) film na 8
lunatyk34

Podnoszę ocenę i pewnie będę podnosił ją jeszcze. Ta muzyka nie chce wyjsc z mojej głowy. Tak samo ta historia dojrzewa z dnia na dzień... Cholera jaki dobry film.

ocenił(a) film na 9
lunatyk34

No muzyka świetna. Taka melancholijna, poruszająca w swoich nutach, że z jednej strony mnie zachwyca, a z drugiej chce mi się płakać przy niej. Też dałam filmowi 9, sama historia może na tyle nie zasługuje, ale w połączeniu z muzyką dla mnie już tak.

ocenił(a) film na 10
lunatyk34

Oj tak ten film to robi z człowiekiem, tak sobie wyobrażam idealny soundtrack z filmu muzycznego wwierca się w głowę. Postacie są takie jakbyś je sam mógł spotkać spacerując ulicą. Niewymuszeni, naturalni, nie wypacykowani, nie piękni. Normalni, zwykli, tak jak ich historie, problemy finansowe, nawet ich uczucie, nienazwane, ale wyczuwalne, też jak jakaś inna podświadoma melodia. Coś tak pięknego i zapierającego dech. Rzeczywiście, przy wielu utworach mam łzy w oczach bo są przesycone emocjami i wrażliwy człowiek nie jest w stanie przejść nad nimi obojętnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones