PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 031
ocen
7,5 10 1 53031
7,5 23
oceny krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

Strasznie ciężko było się mi przestawić na tą jakość filmu, średniawy wygląd aktorki. Za to Glen Hansard bardzo bardzo pozytywnie.
Ale jest niedosyt, estetyczny. Jestem ogromną estetką i od filmów oczekuję wysublimowanej estetyki. Niestety, tutaj zawiodła.

interplaygirl

z tego co wiem to bohaterka nie jest aktorką, śpiewa dobrze i tgo się od niej oczekuje, skoro tak Cię to drażni to może trzeba było nie oglądać, bo to traumatyczne przeżycie jeszcze zostawi ślad na całe życie ;P nie przesdzaj może po prostu trzeba się iść leczyć

ocenił(a) film na 8
cichyEizo

Oj od razu leczyć.... nie którzy uważają, że w każdym filmie powinna grać jakaś zrobiona przez chirurgów plastycznych "piękność". Może założyciela tematu zadowoliłby widok Megan Fox grającą czeską, ubogą dziewoję XD. Widocznie nie każdy czuje ten surowy styl. Na mnie o wiele bardziej działają nieznane twarze ( są bardziej autentyczne) niż wypacykowane i sztuczne buźki, które widuje się w każdym nowym filmie. Film był zdecydowanie niszowy. Może trzeba było sobie obejrzeć jakiegoś kolejnego " Zmierzcha" zamiast męczyć się przy filmie z przesłaniem? Jednakże o gustach się nie dyskutuje. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones