PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8370}

Oni żyją

They Live
6,9 24 202
oceny
6,9 10 1 24202
6,9 16
ocen krytyków
Oni żyją
powrót do forum filmu Oni żyją

Oni żenują

ocenił(a) film na 3

Film nudny i budzący politowanie. Jedynym plusem jest całkiem ciekawy koncept, niestety zupełnie zmarnowany. Gra aktorska denna, bohaterowie zachowują się nielogicznie byle tylko sprowokować dalszą akcję, związki przyczynowe niedbale nakreślone. Co więcej kompletnie niepotrzebne sceny mające za zadanie zapchac braki pomysłow (vide 10 minutowa scena "załóż te okulary").
Jedyne co mnie w filmie kompletnie zaskoczyło to brak wątku miłosnego miedzy Nada a Holly, idealnie by pasował do konwencji. 3/10

ocenił(a) film na 1
Vandreren

Zdecydowanie się zgadzam. Choć według mnie tego filmu nic nie ratuje-nawet koncept jest wtórny ('władcy marionetek') - 1/10.

ocenił(a) film na 8
disapoint

"nawet koncept jest wtórny ('władcy marionetek')"


Rozumiem więc, że film może być wtórny wobec innego, który powstał 6 lat po nim? Brzmi interesująco.

easy_muffin

Brechtam.
Wielki tropiciel nieprawidłowości, a nawet nie wie, że "Władcy marionetek" to książka sci-fi z lat 50-tych ubiegłego wieku :]

Może teraz zrozumiesz lepiej ;p

Vandreren

http://pl.youtube.com/watch?v=E_no1MeL0Wk

tu macie link do dobrego kawałka Heldena gdzie jest motyw Filmu;]
polecam

użytkownik usunięty
Vandreren

zdecydowanie się nie zgadzam, film jest ciekawy i nie budzi politowania
po prostu się nie znasz 10/10

ocenił(a) film na 1

Film Żalll 1-10....................................

ocenił(a) film na 5
Vandreren

Po części się zgadzam. Oglądałem go gdy chodziłem do podstawówki (w latach 90-tych) i mi się podobał, ale cóż teraz mam 25 lat i przyznaję, że film jest średni i nie widzę w nim nic nadzwyczajnego nawet po pięciu piwach :P 5/10 - porażką totalną film też nie jest . Kto chce może sobie obejrzeć.

ocenił(a) film na 2
Vandreren

W trakcie seansu zapauzowałem i sprawdziłem, zupełnie na poważnie, czy to nie komedia, pastisz. Niestety nie, ten twór powstał na serio. I wyreżyserował go ten sam gość co "The Thing" W życiu bym nie uwierzył, gdybym nie zobaczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones