PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214122}

Opętani

The Crazies
5,9 20 438
ocen
5,9 10 1 20438
4,0 3
oceny krytyków
Opętani
powrót do forum filmu Opętani

Wątek jak wszystkie inne- śmiercionośny wirus zamienia ludzi w zombi... plus wojsko i rozpierducha na całego. Nie polecam

ocenił(a) film na 8
Bulwa_Zaglady

ja tam zadnego zombie nie widzialem

ocenił(a) film na 7
maciek31

Ja też nie.Może "Bulwa_Zagłady" jest po prostu pod wpływem wirusa ;)

ocenił(a) film na 6
Bulwa_Zaglady

zombie wcale nie było:p ale film i tak nudny i wcale nie straszny .. a niektóre fragmenty w ogóle nielogiczne...:/

dziulfix

O masz ci los, co wy z tą logiką? No nie wiem, a gdzie logika w Van Helsingu czy Nieproszonych Gościach..... To tylko filmy, jak chcecie logiki to proponuję oglądać dokumenty albo w ogóle przestać interesować się kinem....

ocenił(a) film na 6
mientkivv

no tak tylko że w tym filmie NIE było niektórych scen logicznych między innymi dlaczego ona tyle biegła jak w ciąży...nie powinna biegać. itp...

ocenił(a) film na 6
dziulfix

jak by cię zombiaki czy co to tam było goniły to też byś biegał sprintem nawet gdybyś był w ciąży :D

ocenił(a) film na 5
Bulwa_Zaglady

Również mnie nie przekonał :/ - oceniłem ostatnio Prowl na 5- ale teraz to widzę, że Prowl należy się 6 a dla Crazies słabe 5-. Ogólny bałagan, film raczej momentami dobry ale w kontekście całości pomysł został mocno nadwyrężony. Motyw wirusa - zarazy - toksyn jest oklepany ale nie znaczy to, że nie można go ponownie spożytkować - problem w tym, że wątek militarny jest kompletnie nieudany - to jakaś nienadzorowana rzeźnia tryskająca niekompetencją - totalna samowolka.

Nawet tytuł filmu jakoś nie pasuje - opętanie kojarzy się z czymś zupełnie innym niż to pokazano w filmie. Spodziewałem się znacznie więcej - tak na 6,5 ale daje słabe 5.

ocenił(a) film na 8
k3r10n

jak to tytuł jest w porządku. opętanie to polskie tłumaczenie, z ang można to przetłumaczyć też na szaleńcy, maniacy etc, zresztą tyle możliwości jest.

ocenił(a) film na 7
Bulwa_Zaglady

Jakie zombiaki ? Zombiaku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones