PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668819}

Opętanie Michaela Kinga

The Possession of Michael King
5,9 8 887
ocen
5,9 10 1 8887
Opętanie Michaela Kinga
powrót do forum filmu Opętanie Michaela Kinga

Jak dla mnie film średni, był straszny, ale niczym mnie nie zaskoczył. no i ta rejestracja kamerami(robi to sie już nudne) co drugi horror taki robią... Ale najbardziej to mnie wkurzył główny bohater, tępy idiota, wywołuje demony bo w nie nie wierzy, a potem ma wielkie pretensje jak go jeden opęta i się nad nim znęca. I może jeszcze ktoś powie że to na fakcie autentycznym...Bohaterowie horrorów są dziwni, robią wszystko żeby się "napytać biedy", ale ten to już przeszedł samego siebie.

ocenił(a) film na 6
martynamp

:D:D:D:D nikt nie powie, że to film na fakcie, a tym bardziej na fakcie autentycznym!
Bohaterowie horrorów muszą mieć trochę niższe IQ, bo bez tego te filmy nie miałyby sensu. W tym filmie bohater musiał wywoływać demony, żeby sobie coś udowodnić i na tym wątku opierał się scenariusz. :)
Pozdrawiam.

ZiD0

zrozumiałam film, ale stwierdzam, że główny bohater to debil i tyle

ocenił(a) film na 8
martynamp

Nikt nie powie "fakcie autentycznym", bo to błąd. Fakty z założenia są autentyczne i nie mówię tu o gazecie "Fakt", tylko o definicji słowa.

ocenił(a) film na 3
martynamp

Gość miał coś z deklem, nawet zanim opętał go ten "demon". Samotnie wychowuje, córeczkę(nie licząc siostry), i wpada na pomysł, żeby pospotykać się z bandą oberwańców, pomyleńców, i innych czarowników, narażając się jednocześnie na niebezpieczeństwo. To nic, że jednocześnie wystawia córkę na bycie sierotą. On woli zarzucić "kwasa", dać się skrępować, i popatrzyć jak zamaskowane pruchna rżną się na pieska...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones