PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8801}

Opętanie

Possession
7,4 13 768
ocen
7,4 10 1 13768
8,0 25
ocen krytyków
Opętanie
powrót do forum filmu Opętanie

Szukam wersji z lektorem

ocenił(a) film na 10

Prosze pisac ...

aproxx

Mam to z lektorem na płycie DVD, było kiedyś wydane przez firmę SPI jako kolekcja filmów z Isablle Adjani. Na Chomukuj też ten film był z lektorem.

ocenił(a) film na 10
Goldstein

Dzieki za fatyge ale juz go dorwalem ... Pozdrawiam

użytkownik usunięty
aproxx

A mógłbyś podać jakiś namiar na niego bo nigdzie nie moge dorwać, wszędzie jest tylko to Opętanie z Kavinem Baconem .

ocenił(a) film na 10

Na cho.miku jest wpisz tytul i rok w google i dopisz chomik, tutaj zakazuja wklejania linkow wiec nei moglem wkleic ...
Bez lektora wszedzie to znajdziesz, z lektorem niestety nie ma w ogole na necie sam mialem mlyn zeby to dorwac niemaly... Pozdro

użytkownik usunięty
aproxx

No właśnie na cho miku wpisywałem i nie znalazło. JAk wpisze rok to nie wyskakuje nic, a jak wpisze samo Opętanie to wyskakuje tylko to z Kavinem Baconem :(

użytkownik usunięty
aproxx

Znalazłem to opętanie z napisami, dobrze że w nowym all playerze można włączyć czytanie napisów za pomocą ivony , bo nie umiem sie skupić na czytaniu napisów podczas oglądania filmów.

ocenił(a) film na 10

Ivona to padaka nieziemska.

użytkownik usunięty
aproxx

Wole ivone niż czytanie napisów, nie umiem oglądać filmu z napisami, to tak jakbym miał czytać książke i oglądać film jednocześnie.

ocenił(a) film na 10

No jak filmu nie ma z lektorem to ogladam po angielsku tez nie lubie napisow ... Jak ogladam film to chce ogladac film, a nie napisy ...

użytkownik usunięty
aproxx

No to dobry zawodnik z ciebie, widze poziom zaawansowany, ja zbyt słabo znam angielski, żebym dał rade wszystko zrozumieć, więc pozostaje mi ivona niestety.

użytkownik usunięty
aproxx

A jak film?? Daje rade ?? Bo to chyba jedyny, którego nie oglądałem o tematyce opętań i egzorcyzmów.

ocenił(a) film na 10

Sam jeszcze nie widzialem ... Za duzo filmow z tamtych lat mi wpada ostatnio czlowiek nie moze nadazyc ...
Wydaje mi sie, ze to cos w stylu Cronenberga czyli bardziej psychologiczna jazda ...

Goldstein

Jest od dziś na Bit Torrentach. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
aproxx

A czemu preferujesz z lektorem?

aproxx

szukam z lektorem

ocenił(a) film na 8
guga_buzka

Mógłbym podać link, ale tutaj nie dy rydy, a wiadomości nie mogę wysłać do Ciebie. Niemniej film polecam.

Trociu

Ok przyjmij i wyślij linka, później się usuniemy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones