PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87972}

Opera

6,3 1 418
ocen
6,3 10 1 1418
6,8 4
oceny krytyków
Opera
powrót do forum filmu Opera

Opera

użytkownik usunięty

Mamy dobre miejsce akcji, odpowiednie kadrowanie i charakterystyczny styl, a wszystko wymieszane z mocnymi scenami jak np. ta z pociskiem przebijającym drzwi.
Zabrakło mi tu na pewno jakiejś dobrej zagadki, bo nie jest ciężko wytypować sprawcę, no i to niskich lotów aktorstwo połączone ze sporą ilością głupot też mi trochę przeszkadzało.

ocenił(a) film na 6

mam podobne odczucia, do tego w tym filmie drażniły mnie te arie operowe które co chwile były grane w tle przeplatane znowu z heavy metalowymi kawałkami przy scenach morderstw... w ogóle to nie współgrało ze sobą. Zachowanie bohaterki również dosyć dziwne, koniec końców te morderstwa tak jakby w ogóle nie robiły na niej wrażenia na dłuższą mete. Noi ta końcówka... taka bez sensu jak z jakiegoś podrzędnego filmu sensacyjnego, miałem dać 7 ale za tą końcówe tylko szósteczka.

ocenił(a) film na 6
dansol20

najsłabszy film Argento jaki do tej pory obejrzałem, do takiej Phenomeny, Profondo Rosso i Il Gatto a nove Code nie ma żadnego porównania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones