PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534299}

Operacja Irys

A-i-ri-seu Deo Mu-bi
6,2 392
oceny
6,2 10 1 392

Operacja Irys
powrót do forum filmu Operacja Irys

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodziło w tym filmie? Chodzi mi o zakończenie, misję tej laski w krótkich włosach np.
Ciężko mi ocenić ten film bo się na nim nudziłam, oglądałam na raty i do tego nie zrozumiałam, niestety.

TheNaturat_2

Żeby zrozumieć ten film, musiałabyś obejrzeć dramę IRIS ;D Film może i nudny, ale drama naprawdę jest genialna i gorąco polecam.

Panda

właśnie na YT obejrzałam końcówkę tego filmu myśląc, że jest to końcówka serialu który dzisiaj skończyłam oglądać na tele 5. byłam przekonana, że ogl właśnie serial i byłam zaskoczona, że przegapiłam taki długi moment z laską w krótkich włosach czyli SH Kim (swoją drogą moją ulubioną postacią). Czy z tego mogę rozumieć, że film jest jakimś rozszerzeniem serialu? Do ilu odcinków w takim razie nawiązuje?

Paz_Vega

Nie wiadomo kto zabił, głównego bohatera, zaś zakończenie zostało stworzone prawdopodobnie na potrzeby filmu. Niedługo będzie druga część serialu i na pewno się wiele wyjaśni :) Film pokazuje najważniejsze momenty z całego serialu.

ocenił(a) film na 4
Panda

Nie oglądałem serialu i nie zamierzam, bo nie lubuję się w tasiemcach, ale ten twór jako film jest strasznie słaby. Ktoś wspomniał, że jest to zlepek serialowych przygód plus kilka minut "nowości" na samym końcu. Ok niech i tak będzie, ale nie oceniamy tutaj dramy tylko film jako odrębną produkcję. Tak więc za samo przyznanie iż film jest nudny i bez porównania do łamańca, wnioskuję zawyżanie oceny na FW dla własnej satysfakcji (9/10? za co?). Każda kolejna scena nie trzyma się kupy, połowy z nich jeśli już da się częściowo zrozumieć, to nie można z niczym powiązać. W dodatku główny bohater Ironman, jest niezniszczalny i nawet z sytuacji bez wyjścia-co widać w niemal każdej scenie-korzysta z pomocy reżysera, jaką jest nie ukazanie tego momentu na ekranie. W ok połowie filmu już w sumie nie interesowało mnie kto z kim trzyma, bo magia miecza działa jak w "Modzie na Sukces". W dodatku do opisu gatunku powinni dodać Sci-Fi, co by trochę odciążyło jego nierealność. Podsumowując, ktoś tworząc to, chciał zarobić w bardzo nieudolny sposób. Mnie oczywiście tylko tym zniesmaczył i zraził do siebie. 4/10 ca Iris:The Movie

Hardstyle_Lover

Ulżyło mi, że nie tylko ja nie rozumiem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones