PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029960}
6,1 885
ocen
6,1 10 1 885
Opiekun
powrót do forum filmu Opiekun

Czy ktoś wie w jakich kinach będzie wyświetlany Opiekun?

ocenił(a) film na 7
Siilence

https://rafaelfilm.pl/opiekun/#lista-kin

ocenił(a) film na 8
Karo_73

Kino Helios

Siilence

Oby nigdzie.

Niskobudzetowy

Dlaczego „nigdzie” ??

ocenił(a) film na 6
ada1981

W Kaliszu w Multikinie ;) faktycznie niskobudżetowy, ale i sam temat, jakby nie patrzeć-religijny, trudny do pokazania. Dużo gadania, nie mniej dla Kaliszan wart obejrzenia choćby dla samych zdjęć miasta i dla znajomości historii z własnego podwórka. Niedawno wróciłam z seansu, dwie sale kinowe z seansami w odstępie półgodzinnym całkowicie zapelnione - od dawna nie widziałam tylu ludzi w kinie jednocześnie, od pandemii co jestem w kinie jest maks kilka osób licząc mnie i tych, z którymi przyszłam ;)

Niskobudzetowy

Gdyż? Ponieważ?

ocenił(a) film na 10
Vixen8

Ja osobiście nie widzę żadnych uwag do tego aby nie pokazywać tego filmu, wręcz przeciwnie to film który wszyscy powinni zobaczyć I oby jak najszybciej również wszedł na ekrany telewizji, gdyż wiem że też jest sporo takich osób co są samotni, schorowani i nie mogą sobie pozwolić na wypad do kina ze względów finansowych czy zdrowotnych bo znikąd nie maja pomocy.
Jednak patrząc na te czasu uważam że ceny jak za taki film dla mnie są bardzo niskie

Siilence

W Heliosie.

ocenił(a) film na 8
Siilence

W kinie

Siilence

Stacja Falenica (Warszawa-Wawer)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones