PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851366}

Opiekunka: Demoniczna królowa

The Babysitter: Killer Queen
5,3 13 086
ocen
5,3 10 1 13086
3,8 6
ocen krytyków
Opiekunka: Demoniczna królowa
powrót do forum filmu Opiekunka: Demoniczna królowa

Więcej śmiesznych scen,więcej brutalnych scen,doskonała muzyka.Scena po napisach świadczy,że może być kolejna część.

ocenił(a) film na 3
DawDawDawid

A w której minucie jest ta scena? Oglądałam na Netflixie przed chwilą i po napisach nie było żadnej sceny.

aguska_a27

jest pokazana ksiázka na plazy piratów.

ocenił(a) film na 6
idiotka_3

nie ma

yeticzek

oczywiscie, ze jest, wystarczy nie wyláczac filmu jak tylko zaczná sié napisy.

ocenił(a) film na 8
yeticzek

jest, zaraz po tych czerwonych napisach, widać książkę na plaży która się otwiera. Dlatego ja zawsze czekam jak napisy się skończą bo często w filmach są po nich sceny.

ocenił(a) film na 7
DawDawDawid

Bardziej zwałowa i o to chodzi mocno się ubawiłem.

ocenił(a) film na 10
DawDawDawid

Z początku uważałem że druga cześć to porażka ale im dalej tym lepiej. Ja strasznie nie lubię oklepanych tematów o wiecznie gnębionym uczniu a w dwóce ten temat powrócił. Mogli to inaczej rozpoczać , to tak jakby pierwsza część poszła w zapomnienie a przecież pokazano że to go zmieniło. Owszem środowisko w którym żyjemy może decydować za nas o tym kim się staniemy jeśli na to pozwolimy, pomimo naszych przekonań. Poczułem się na początku jakbym oglądał Pocahontas 2, gdyż w drugiej części zrobili dzieciakom pranie mózgu, gdzie miłość można porzucić dla władzy czy pieniędzy.
Ogromnym plusem w drugiej części Opiekunki jest Jenna Ortega. Dla niej mogę podnieść ocenę nawet o 4 czy 5 xD
Druga cześć jest dla zwyroli ktorzy marzą o tym by zobaczyć mocz cieknący z twarzy Ortegi :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones