PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789731}

Opowieść

The Tale
6,9 8 463
oceny
6,9 10 1 8463
6,6 11
ocen krytyków
Opowieść
powrót do forum filmu Opowieść

Od 2-3 lat role i filmy w jakich grywa Laura Dern robią na mnie bardzo dobre wrażenie. Nigdy nie byłem fanem jej aktorstwa, ale muszę przyznać, że w tym filmie gra przekonywająco. Jej postać jest bardzo skomplikowana i ona świetnie oddaje te emocje przez cały czas. Naprawdę jestem pod wrażeniem jej i tego filmu. Choć wydaje mi się, że jednak czegoś w nim zabrakło i opowieść nie jest tak mocna jak powinna być.

ocenił(a) film na 7
srick.pl

Dern nie ma w swoim dorobku słabej roli , nawet gdy jest to mało znaczaca rólka to i tak dobrze wypada . A jteacje jakie stworzyła w filmach "Historia Rose" , " Dzikość serca " "Inland empire" czy "Wild" godne oscara .

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Zgadzam się. Nie rozumiem, jak można nie doceniać jej talentu.

ocenił(a) film na 1
srick.pl

Mocno przeciętna aktorka. Zaistniała tylko z powodu wyrazistej i charakterystycznej urody (choć nigdy nie była ładna).

ocenił(a) film na 7
kibic w kapciach

Była w "dzikość serca"

ocenił(a) film na 7
kibic w kapciach

No i nie szpeci sie botoksowaniem się
https://www.indiewire.com/2017/12/steven-spielbergs-advice-laura-dern-face-12019 11282/

użytkownik usunięty
kibic w kapciach

Twoja ocena to trolling. 1/10 niby za co? Za sam temat pedolifii? Oceniając, bierze się pod uwagę wiele czynników: grę aktorską, scenariusz, muzykę itp itd. Chcesz powiedzieć, że wszystkie te aspekty są na takim samym poziomie co paradokumenty z Polsatu czy innego TVN-u? Tylko proszę: jak nie będziesz miał żadnych argumentów, to nie odpisuj wcale, bo to jakiś żart.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
srick.pl

A ja oglądam tylko dla Laury, gdziekolwiek się pojawia podnosi rangę filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones