PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771768}

Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)

The Meyerowitz Stories (New and Selected)
6,6 12 931
ocen
6,6 10 1 12931
7,4 28
ocen krytyków
Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)
Kilkanaście lat temu, gdy Adam Sandler i Ben Stiller trwali w kwiecie gwiazdorskiej (nie mylić z... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Opowieści o rodzinie Meyerowitz" są jak jeden z wielu utworów angielskiego zespołu The Smiths. Na tle dobrego, przyjemnego brzmienia (tu ogół komediowy) dostajemy straszny, dobijający tekst (tu scenariusz). Tak więc jeśli lubicie kompozycje Brytyjczyków lub po prostu nie chcecie być jak reszta wątpiących we współczesne kino, czym prędzej udajcie się na tę emocjonalno-sentymentalną karuzelę. więcej
Król amerykańskiej neurozy, który już dawno zdetronizował Woody'ego Allena, przybył na La Croisette z kolejną opowieścią o dysfunkcyjnej nowojorskiej rodzinie. Tak jak choćby we wcześniejszych "Tej naszej młodości" czy "Walce żywiołów", Noah Baumbach pochyla się nad ludźmi klasy średniej, którym niby niczego nie brakuje, ale mimo to wciąż daleko im do szczęścia. więcej