PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 005
ocen
6,7 10 1 84005
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Naprawdę wzruszyłem się. Ryczypisk poszedł do tego innego świata, a dzieci nie bedą mogli trafić do Narnii
11/10

kuba1717211

zgadzam się !

ocenił(a) film na 10
lolmiki

Dzięki, jak co zapraszam na mojego bloga sorry za reklame jak co to nie musisz wchodzić :)

kuba1717211

obejrzałem :) a czemu nie oceniłeś żadnej części narnii ? jak ocenisz to zapraszam do znajomych :)

użytkownik usunięty
lolmiki

Mnie też się podobał ten film, ma swój specyficzny, baśniowy klimat jak w części pierwszej. Efekty komputerowe są bardzo realistyczne, sceneria też przyjemna dla oka. Przeszkadzała mi tylko czasami przeciętna gra aktorów, dubbing(!!!!) i troche za dużo komediowych dialogów, ale ogólnie film dobry, jednak według mnie jedynka troche lepsza.

a jak oceniłeś każdą z części narnii ?

użytkownik usunięty
lolmiki

Moja krótka ocena (filmów bo książek nie czytałem):
Część pierwsza - 8/10. Świetna fabuła bez dłużących sie scen, piękne widoki, kostiumy, muzyka. Niemal idealna baśń filmowa!
Część druga-7/10. Klimat już nieco inny, mniej baśniowy i "narnijski"- a bardziej kojarzący mi sie z "Władcą pierścieni". Jest więcej mrocznych i brutalnych scen. Tak jak poprzednią i trzecią część spokojnie mogą oglądać małe dzieci, tak ta jest jakby bardziej ukierunkowana na minimum 11-13 latków.
Część trzecia-7,5/10. Powrót do baśniowej scenerii i klimatu z jedynki, realistyczne efekty, wzruszające zakończenie. Nie wiem czemu większość tak bojkotuję tę część bo dla mnie jest naprawdę udana. Szkoda że nie kręcą "Srebrnego krzesła", jak planowano.

3 część jest strasznie nie zgodna z książką :) a 4 część ma PODOBNO być w 2018 r. :P

użytkownik usunięty
lolmiki

Rzeczywiście! Już pare lat temu planowali kręcić ale nie wyszło i myślałem że już sobie dali spokój z Narnią. Szkoda że trzeba bedzie tyle czekać! Ale Eustachego pewnie zagra już inna osoba bo dziwnie wyglądałby facet przed trzydziestką grający 11-12 latka :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones