PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 83 983
oceny
6,7 10 1 83983
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
ocenił(a) film na 3
blackmint

Ciekawe pytanie ;)
Na pewno wierzę w życie po śmierci, istnienie Nieba, Raju. To jasne, że człowiek nie może sobie nawet wyobrazić tego, co tam jest, ale na jakieś moje wyobrażenia na pewno miał wpływ opis całej Nowej Narnii, a w szczególności ogrodu na wzgórzu. Tak więc można powiedzieć że po części wierzę w Narnię :) Ale czy fanka "Opowieści..." może odpowiedzieć na to pytanie inaczej?

blackmint

Nie wierzę odkąd wybiłam tylną ścianę w szafie szukając Narnii.

użytkownik usunięty
Patty1990

ja schowałam się w szafie jak bawiłam się z kuzynką w chowanego i okazało się że tata schował tam choinkę po świętach :)

ocenił(a) film na 6

To i tak lepiej o de mnie... jak wlazłem do szafy, coś mnie dziabło w noge, myślałem że to "pan bóbr" a to tylko szczur

krisimovie

Próbowałeś do niego zagadać? :D

ocenił(a) film na 6
melody_phantom

Tak, ale wtedy dziabnął mnie drugi raz :(

krisimovie

Trzeba było powiedzieć, że jesteś królem i nakazać mu przestać! :D

ocenił(a) film na 7
krisimovie

szczur w szafie dobree xD

użytkownik usunięty
blackmint

Ja wierzę, że mój kibel prowadzi do krainy Oz.

blackmint

Istnieje tylko Śródziemie... W jakim ty świecie żyjesz?

blackmint

Jest taka miejscowość we Włoszech ;D Ja tam wierzę w Hogwart, Śródziemię, Olimp, Hades, Panem :)

blackmint

Nie.

ocenił(a) film na 5
blackmint

Co za pytanie:P W Narnię, Śródziemie i ogólnie w magię:)))

blackmint

Narnia i Śródziemie to bujdy. Przynajmniej tak uczą w Hogwarcie.

ocenił(a) film na 7
perun_6

haha dobre :D

blackmint

Why not? Ale osobiście wolę Ardę.

hr_dooku

A ja Gandalfa

ocenił(a) film na 6
blackmint

Ja kiedyś na pewnej domówce próbowałem przez szafę przejść do Narni. Niestety po wielu próbach i mimo wypiciu dużej ilości magicznej ognistej wody nie udało mi się i moim wiernym kompanom przedostać do magicznej krainy. Po tym przykrym doświadczeniu i zawodzie powstałym w wyniku mojej porażki , przestałem wierzyć w istnienie Narni. Jednakże szaf na tym ziemskim padole jest wiele , także próbować można....

bzykus100

Dużo widziałem filmów, gdzie głównym tematem jest szafa. Na szafie, obok szafy, w szafie. Natomiast nigdy nie widziałem bzykania na tyle mocnego, aby przejść na wylot szafy do sąsiada ... sry ... innego wymiaru.

ocenił(a) film na 5
blackmint

Wiesz w co wierzę?
W moc i miecze świetlne.

blackmint

sam nie wiem :)

blackmint

Jeśli chodzi o szafy to tak naprawdę to przejście do świata potworów, które w nocy przyłażą i straszą lub rozśmieszają dzieci, bo w ten sposób produkują prąd ;)

chromczan_fw

Moja koleżanka ma w domu szafę z klamkami w kształcie głowy lwa :D. Mogłabym wrzucić fotkę ale nie ma jak. Zaglądałam jednak do środka i są tam jedynie stare swetry :(.
Jak dla mnie w świetle książek Lewisa to cały świat jest taką Narnią, w której mamy się sprawdzić.

A co do Śródziemia, na pewno są mallorny (naukowcy dyletanci zwą je Dracaena cinnabari, ale to ściema). Jest też miasto Minas Gerais w Brazylii i Minas w Urugwaju. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones