PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 280
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Oficjalnie Fox zgodził się na realizację kolejnej części, a zainteresowani są właśnie tą częścią, zwłaszcza po entuzjastycznej ponoć reakcji fanów... Mówi się też o możliwości realizacji "Srebrnego krzesła", ale najpewniej potem. O innych częściach cisza. Wątpię, że "Koń i jego chłopiec" powstanie.

Galadh

Jaka super informacja na to czekałem :D

Galadh

Byłoby lepiej, gdyby najpierw zrobili "Krzesło". Innymi słowy, w kolejności ukazywania się książek. A co do "Siostrzeńca", to przyznam że nie przepadam za prequelami...

Galadh

Oficjalnie zdecydowali? Ja zrozumiałam, że dopiero toczą się rozmowy na ten temat. Ale może się mylę...
Wydaje mi się dziwne, że fani tak się uradowali. Kiedy były w internecie różne ankiety, to wszyscy opowiadali się za SK. Ja wolałabym właśnie Krzesło. Ale chyba skoro kręcą teraz SC, to raczej nie powinniśmy się spodziewać kolejnych filmów z serii, a szkoda. Gdyby
chciano zrobić więcej części, to pewnie kręciliby w normalnym porządku. Pojawiają się głosy, że zdecydowano się na Siostrzeńca, bo tu łatwiej wcisnąć Tildę Swinton ;-)

Puszka_26

Jeśli to prawda z tym "Siostrzeńcem", to robią go po to żeby wsadzić Tildę. I tak ją upychali jak tylko mogli. To był, że nie postanowili jej ożywić.

Tatar

Jeśli chcą to muszą się śpieszyć bo aktorzy im się zestarzeją.

Galadh

Może był to nieco zbyt śpieszny sąd.

Oficjalnie producenci chcą zająć się tą częścią, ale i tak zobaczymy, na co zielone światło da wytwórnia. A coś mi się wydaje, że może to być jednak "Srebrne krzesło", a raczej - preferują chyba tą część... W kwietniu, przy okazji promocji dvd & br, dadzą pewnie jakiś ostateczny statement.

Galadh

Piszcie co wiecie o nowych częściach ;] Chciałbym być na bieżąco xD

( Ciekawe czy będą kolejne części )

ocenił(a) film na 10
Galadh

Pan Galadh chyba czegoś nie doczytał:P" Siostrzeniec czarodzieja" jest oficjalnie potwierdzony ale po "Srebrnym Krześle" które potwierdzone było już dawno.

batyss

To ty chyba czegoś nie doczytałeś Batyss Srebrnego Krzesła na razie nie będzie a zamiast niego powstanie Siostrzeniec Czarodzieja

buterfly

szkoda, ja też wolałbym aby zrealizowano "Srebrne Krzesło" najpierw, ale może się doczekam :)

eloflov

Ja też. W sumie, to bez sensu, ale cóż... I tak się ciesze, że w ogóle postanowili ekranizować dalsze części. ;)
A SK na pewno nakręcą. W swoim czasie. ;))

carla_y

uważam, że wszystkie części narnii są fajne, więc nieważne jest którą nakręcą najpierw, ważne, że nakręcą

Julcia5

To niech najpierw nakręcą "Ostatnią Bitwę", lol.

Galadh

Hm. Moim zdaniem fajnie byłoby gdyby nakręcili "Konia i jego chłopca". Przecież tam jest znów rodzeństwo Pevensie! To byłby dobry chwyt, bo to już znani i lubiani aktorzy.

Alicja_Klara

według mnie to Koń i jego chłopiec powinni nakręcić najpóźniej bo tam rodzeństwo Pevensie było dorosłe a tak aktorzy też już będą starsi i nie będą ich musieli zbytnio charakteryzować

Galadh

Moim zdaniem powinni kręcic wszystko po kolei no chyba,ze siostrzeńca pierwszego ale potem wszystko byłoby zbyt oczywiste ... ale jak przeskakuja tak z jednej części na drugą to potem sie wszystko miesza ... ale miejmy nadzeje,ze zrobia chociaz część filmów . Jednak mimo wszystko uważam , ze jezeli robili by to sprawnie z odpowiednim nagłośnieniem i wgl to Opowiesci z Narnii mogłyby smiało rywalizować z filmami pokroju Harrego Pottera bo to są swietne książki i można z nich krecić swietne filmy a tym bardziej ze 1 im tak fajnie wyszła gdyby tego tak nie rozciagali było by super i dla wszystkich na pewno 100 razy lepiej i dla fanów i producentów. Bo nikt by o tym tak predko nie zapomniał a jak 1 część w 2005 a 3 w 2010 a kolejnych nie chcą krecic to oni sami sobie robia krzywde !

anka970421

zgadzam się z opiniom.

lukasz16

z opinią

anka970421

zgadzam się z tobą w 100%

anka970421

Dokładnie i popieram.

anka970421

>Opowiesci z Narnii mogłyby smiało rywalizować z filmami pokroju Harrego Pottera bo to są swietne książki i można z nich krecić swietne filmy a tym bardziej ze 1 im tak fajnie wyszła

Pod warunkiem,że za film wziąłby się ktoś lepszy,np.Peter Jackson,bo jak na razie twoje słowa są zbyt śmiałe.

użytkownik usunięty
panienka_2

ALBO SPILBERG BYŁO BY WTEDY STRASZNIEJ CHOCIAŻ JACKSON TEŻ BY DOBRZE ZROBIŁ TEN FILM TRYLOGIA WYSZŁA MU WSPANIALE

Zgadzam sie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones