PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 258
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Pewnie głupie bo nie ma głownych bohaterów.

sylwia1123

Przecież w książce również ich nie ma (rodzeństwa Pevensie). Jeśli nie czytałaś to zrób to:) polecam.

Sherlin

wiem i dlatego nie czytam czytałam pierwszą część jako lektura w 4

sylwia1123

Ja tam wolę żeby nie było rodzinki Pevensie w następnych częściach (Jeśli wyjdzie Koń i Jego Chłopiec to będę wprost wniebowzięta, bo praktycznie ich tam nie ma :3 )
Nie mam nic przeciwko, ale co za dużo to niezdrowo ^^

Eragonka

Ja lubię rodzeństwo Pevensie, ale lubię też innych bohaterów, to, jak się zmieniają ;)

asia96

MI osobiście podobał się ten pomysł. Wszystko jest takie symboliczne: młodsze dzieci powracają do Narnii raz za razem, zaś dorośli Piotr i Zuza nie potrzebują już baśniowej krainy pełnej gadających zwierząt i ruszają w swoją drogę... Ale jednak to trochę za szybko. Mogliby odejść dopiero później, w 3, albo góra w 4.

Tom_96

w wikipedii... a zobaczcie sami :D

wika_kolaszynska

Co masz na myśli? I o jaki artykuł ci chodzi (o książce, filmie, czy konkretnej części)?

Tom_96

http://pl.wikipedia.org/wiki/Opowie%C5%9Bci_z_Narnii#Stereotypy_dotycz.C4.85ce_p .C5.82ci

wika_kolaszynska

powaliło mnie to :D

wika_kolaszynska

I właśnie dlatego nie ufam Wikipedii :D.
a tak na poważnie, mnie też to rozbroiło.

Tom_96

:D

wika_kolaszynska

Najlepsza jest wypowiedź tej od hp ,lepszego dowcipu nie słyszałam no może ten jak ktoś napisał przy filmie "Happy Feet 2" że to gejowski film ;)

galadria44

A tak przy okazji to straszne bzdury piszą w tej Wikipedii, seksizm(?) rasizm(?). Dajcie se spokój szukania czegoś czego nie ma.

galadria44

Też się z tym nie zgadzam ale to nie zmienia faktu, że oskarżenia o seksizm i rasizm nie pochodzą od anonimowego autora tylko od prawdziwego krytyka literackiego, więc to, że oskarżenia te pojawiają się na tej (nie)sławnej stronie nie znaczy, że są kłamstwem.

Mr_Two

Nie chodzi mi że piszą kłamstwa tylko głupoty . To że coś takiego napisał jakiś krytyk nie zmienia faktu że to są jakieś bzdury.

Tom_96

Teoretycznie Lewis każdą część Opowieści pisał jako "ostatnią", nie planował czegoś w stylu "a w pierwszej zrobię to i to a w kolejnej tamto i tamto". Ja jakoś nigdy nie miałam problemu z tym, że bohaterowie się zmieniają, każdy tom ma swój własny, niepowtarzalny urok ;)

sylwia1123

ale oni jeszcze wrócą na koniec - tz. bez Zuzy

sylwia1123

ja bym chciała aby rodzeństwo Pevensie wrocilo. :D bo jednak z nimi najlepiej.

MrsVampire

moze pojawia sie w 4 czesci chociaz prze chwile

MrsVampire

Będą w Ostatniej Bitwie :D Najlepsza część ze wszystkich!

sylwia1123

będzie ich pewnie trochę brakować w filmie (mi baaardzoo :c) ale na pewno nie będzie zły ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones