PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 249
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Myślałem, że nie będą tego ekranizować! Była nawet wiadomość o tym. Czyżby tym razem mieli cały cykl sfilmować?
? :)

Tatar

Byłoby cudownie ! Kto wie Tatar ... rola Rabadasza nie jest jeszcze obsadzona ;P

Inis_2

I dobrze, że filmują :-)

Tylko nie wiem jak ja to przeżyje, że nie będzie tu Piotra i całego rodzeństwa. To jest jedyne czego nie lubie w Narni, ze bohaterowie się zmieniają. Przez wszystkie książki mogło by się tylko do Narni przenosić czwórka rodzeństwa Pevensie i nikt więcej ;D

Loocas7

Ba! I co na to poradzisz? Możesz sobie tylko nategować, za przeproszeniem!

Tatar

Jest inne wyjście: Napisze swoją wersję wszystkich tomów ;-D ;-)

Loocas7

Jeśli lubisz pisać do szuflady, to pisz. Chociaż ja, jakoś nie widzę sensu w zmienianiu fabuł...

Tatar

W pewnym sensie nie było by fajnie gdyby by cały czas tą przygodę aż 6 razy przeżywało tylko 4 ludzi. Właśnie w tym cały urok! :)

Okapii

Bo to byłoby już... nudne. A tak to mogę cieszyć się i czekać na piatą część :)

Elie_i_Keira_13

"Siostrzeniec czarodzieja" to twoja ulubiona część?

Tatar

Nie wiem, Tatarze, czy w tej chwili pytasz tak po prostu czy pytanie związane jest z piątą częścią? Bo piąta książka to "Koń i jego chłopiec", gdzie możemy nieco dowiedzieć się o czwórce władców ze złotego wieku (czyli Piotrze, Zuzannie itd.) - dlatego na nią się tak cieszę :)
Jeśli pytasz tak po prostu - to muszę powiedzieć, że "Siostrzeniec czarodzieja" jest jedną z moich ulubionych części, oprócz "Lwa..." oraz "Ostatniej bitwy".

Elie_i_Keira_13

Zanim wszystko sfilmują, ja się zestarzeję i wypadną mi wszystkie zęby. ;-)
Obawiam się, że chyba na Podróży Wędrowca Do Świtu się skończy. No ale co tu gdybać - niech lepiej znajdą producenta!

mary_sue

No niestety, przyszłość kolejnych filmów jest raczej ciemna. A zanim nakręcą OB, będzie taka technika, że założymy sobie okularki i będziely widazieć w nich to co sobie wyobrazimy i czytając książkę będziemy mieć gotowy film bez łaski Disney'a :-P xD

Tatar

Raczej nie nakręcą...nie lubię srebnego krzesła nie ma tam ciekawych zdarzeń ani fabuły...no i nie ma rodzeństwa:P

Tatar

Niech sfilmują wszystkie części, fajnie się to ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones