PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Tak mnie zastanawia, bo w porównaniu do innych części przygód ,,Opowieści z Narnii" to ,,Podróż Wędrowca do Świtu" dość kiepsko się sprzedała. Wiem też, że jakieś tam studio chce zrzec się nabytych praw do ekranizacji, tylko zastanawia mnie, które, czy może 20th Century Fox, który nie był zadowolony wynikami światowego Box Office. Albo też Walden Media, które zauważywszy spadającą popularność serii chce odciąć się od swoich poprzednich filmów?

Mastersix

Fox chyba nie posiada praw do Narnii, Walden Media wprawdzie posiada prawa, ale kontrakt ze spadkobiercami Lewisa wygasł w 2011 roku kiedy nie mogli się dogadać którą część przenieść na ekran (Siostrzeńca Czarodzieja czy Srebrne Krzesło). Dlatego musimy na film tyle czekać. Srebrne Krzesło jest produkowane bez udziału Walden Media, które robiło zamieszanie w scenariuszu. W grudniu 2017 roku, mija czas moratorium czyli w 2017 roku nie będą posiadali praw do serii. Wtedy też wyjdzie "Srebrne Krzesło".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones