PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 248
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Tytuł zawarł całą moją wypowiedź. Może i obejrzę kolejne części, ale z pewnością nie będzie to już to samo...

Konusix

jeszcze się pojawią , na pewno w ostatniej 7 części

http://pl.wikipedia.org/wiki/Opowie%C5%9Bci_z_Narnii

Maximus21

No tak, ale zanim to nastąpi :)

Konusix

Z tego co pamiętam, to Zuzanna,Piotr i Eustachy (Łucji chyba nie będzie) pojawiają się w ,,koń i jego chłopiec", to kolejna część zaraz po srebrnym krześle. Jak mi wiadomo, to w podroży wędrowca do świtu w filmie widzimy Zuzannę i Piotra, których w Narnii nie ma w tej część i białą czarownice, której też nie ma w książce, a się pojawiła, no chyba ze przeoczyłem coś między wierszami .;)(Filmu jeszcze nie oglądałem, więc nie wiem w jakim momencie pojawia się starsze rodzeństwo). Nie zamartwiaj się, bo może zmienią fabułę i w urywkach pojawi się rodzeństwo, a poza tym te kolejne części są naprawdę ciekawe, musisz je koniecznie zobaczyć, zanim dotrzesz do OSTATNIEJ BITWY. Pozdrawiam ;)

mati698

Tak, pojawią się w "Koń i jego Chłopiec", ale nie będą tam głównymi postaciami.
Pojawią się: Zuzanna. Edmund i Łucja. Piotra nie będzie, bo wyruszy uspokoić bunt olbrzymów, czy jakoś tak. ;)
W książce "Podróż wędrowca do Świtu" Całe rodzeństwo pojawia się, choć Piotr i Zuzanna epizodycznie. O białej czarownicy w ogóle w 3 części nie am mowy, ale uważam, że bardzo dobrze wpletli ją w akcję filmu. ;)
Tak, warto przeczytać książki, bo film nie przekazuje wszystkiego. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones