PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

http://narniapozanarnia.bloog.pl/index.html?id=357575128&title=David-Magee-odpow iada-na-pytania-fanow

adidos09

Dzięki wielkie .

Co do Eustachego przeczuwałem że, najprawdopodobniej Willa Poulter nie powróci do swojej roli .

Moim zdaniem lepiej że chcą być bardziej wierni wiekowi bohaterów .

Natomiast mam wrażenie że bardzo możliwy, jest powrót Adamsona na reżysera - Odpowiedz scenarzysty jest bardzo wymijająca :)

buterfly

Co do Adamsona, to jest to całkiem możliwe. Kiedy się go zapytałem, kiedy mniej więcej będzie coś wiadomo, nic nie odpowiedział.
Co do Willa, nie wiem, wszystko zależy od reżysera, więc w sumie ostatnie zdanie jeszcze nie padło. Ja nadal mam nadzieję, że powróci do tej roli, jeśli reżyser postanowi ich trochę postarzyć, a jeśli nie mam nadzieję że dobiorą jakiegoś młodego, utalentowanego aktora, bardzo podobnego do Willa. Ehh, szkoda :/

adidos09

Aktorów w tym wieku jest naprawdę dużo i to utalentowanych także .

Wątpliwe jednak żeby znaleźli aktora bardzo podobnego do Willa , nie przecież podobieństwo powinno być brane po uwagę ale to jak wypadł na castingu .

buterfly

To prawda, że talent powinien być brany pod uwagę, ale jeśli chcą kontynuować jakąś serie, tak, aby miała przysłowiowe "ręce i nogi" to nowi aktorzy powinni być podobni do poprzednich aktorów. W przeciwnym razie robi się armagedon. Wyobrażasz sobie by w I Hobbicie grał Martin Freeman, a w II np. Sean Connery?

adidos09

Ręce i nogi powinni mieć scenariusz filmu .

Aktorzy przede wszystkim powinni oddawać charakter i emocje danej postaci .

Jeżeli to zobaczę w ich grze aktorskiej, to uwierzę że aktorzy stali się swoimi bohaterami .

buterfly

Tak, zgadzam się, ale myślę, że scenariusz jest dobry, i scenarzysta i Gresham upewniają fanów, że scenariusz jest wierny książce, i spróbują zrobić najlepszy film w serii. Ale dla mnie ważne jest też to, w jakiej konwencji zrobią te filmy. Czy film będzie miał klimat, nie wpływa tylko to co jest napisane w książce (choć w głównej mierze tak), ale to jak np. ów świat przedstawią. Jaka będzie muzyka, aktorzy, wszystko jest ważne. Obejrzyj "Opowieści z Narnii" film animowany to się przekonasz o czym mówię :)

adidos09

Za to jak przedstawiony zostanie świat - W główniej mierzę powinien odpowiadać reżyser .

Oczywiście również w tej kwestii nie bez znaczenia jest firma odpowiadająca za efekty specjalne .

Dlatego mam nadzieje że zatrudnią powrotem WETA, jego efekty przyczyniły się także do klimatu świata Narnii .

Niestety w 3 części brak WETA był widoczny, efekty nie były już na tak dobrym poziomie jak w dwóch poprzednich częściach .

buterfly

Budżet niestety moze popsuć te plany

kamilxxx09

Nie wiadomo na jakim poziomie on jest :)

buterfly

Wątpię, by był duży, biorąc pod uwagę spadek zainteresowania Narnią. A to niestety moze źle wpłynąć na jakość filmu czy chociażby czas jego trwania. Widać to chociażby w przypadku Wędrowca

kamilxxx09

Zainteresowanie Narnią wcale nie jest takie małe - Zwłaszcza teraz gdy powstaje kolejna cześć .

Na jakość Wędrowca wpłynął zły scenariusz który z książką nie wiele miał wspólnego , a nie brak zainteresowania produkcją .

buterfly

No właśnie nie wiem, czy to prawda. Spójrz, jak spadło zainteresowanie juz przy drugiej części. Różnica w box officie między 1 a drugą jest naprawdę duża.

kamilxxx09

Jeżeli film będzie naprawdę dobry, to o zainteresowanie się nie martwię .

A o tym możemy dopiero realnie się przekonać , po ukazaniu się pierwszego zwiastuna .

buterfly

Czyli nie prędzej niż za jakieś 1,5 roku :P

kamilxxx09

Prawdziwi fani Narnii wytrzymają tyle czasu :)

buterfly

A i owszem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones