PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Trochę dla uspokojenia. NarniaWeb wątpi w całkowity restart i brak kogokolwiek z poprzedniej obsady.

http://narniapozanarnia.bloog.pl/index.html?id=353262780&title=Srebrne-Krzeslo-c zyli-sequel-ktory-jest-restartem-serii

adidos09

Co do ,, Niekończącej się opowieści '' zmienili aktora ale przecież nawet gdyby ten sam aktor zagrał, to i tak już nie wyglądał by tak samo każde dziecko rośnie i zmienia się - to jest nie nieuniknione .
Co do tego ze nie można przesadzać jak to będzie to fakt, gdyż jest za wcześnie i też to co powiedział Mark Gordon można różnię sobie tłumaczyć .

buterfly

Nie musiałby wyglądać tak samo, bo akcja NsO2 nie dzieje się kilka miesięcy po 1 części, ale kilka lat po, więc zmiana nie była konieczna, tak samo mam do Willa. Może tobie inna obsada aż tak bardzo nie przeszkadza, ale mi tak. :)

adidos09

Kto ma aktualne prawa do serii? Czemu Disney dał je Foxowi?

LordVader345

Aktualnie prawa do serii ma firma Mark Gordon Company. Disney wycofał się z finansowania Narnii, gdyż Książe Kaspian nie był już takim sukcesem kasowym jak pierwsza część. Fox choć dofinansował część 3 nie jest zaangażowany w dalszą produkcję. Fox i Walden Media chcieli zekranizować po 3 części "Siostrzeńca Czarodzieja" a dopiero potem "Srebrne Krzesło" na co nie zgodzili się właściciele praw autorskich Lewisa, w tym D.Gresham, ponieważ chciał zatrudnić obsadę z poprzednich filmów. Umowę z Fox rozwiązano, a prawa do filmowania serii ma wytwórnia Walden Media do grudnia 2017 roku. Po tym okresie kolejne filmy będą mogły być wydawane. Dlatego 4 część nie ukaże się przed grudniem 2017, gdyż Walden nie jest już zaangażowany w produkcję. :)

adidos09

Czyli kiedy zobaczy film

adidos09

Zobaczymy

LordVader345

Myślę że w grudniu 2017, lub na początku 2018 roku.
Mam też nowy post: http://narniapozanarnia.bloog.pl/index.html?id=353271496&title=David-Magee-uspok aja-fanow-serii-filmow-Opowiesci-z-Narnii

adidos09

Nie musiałby wyglądać tak samo, bo akcja NsO2 nie dzieje się kilka miesięcy po 1 części, ale kilka lat po - No właśnie wiec równie dobrze mógł być zastąpiony ;)
Każdy ma swoje zdanie nie wiadomo jeszcze, kto będzie grał Eustachego i innych bohaterów więc nie ma co panikować .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones