PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 279
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Miałem nadzieję, że zmienią aktora grającego Eustachego w III części. Ja wiem, że w
książce Eustachy był opisywany jako nieurodziwy, ale ten aktor jest wręcz szkaradny i
niesamowicie zniechęca mnie do obejrzenia filmu na podstawie jednej z lepszych serii
książek. Prawda jest taka, że ludzie chętniej oglądają przygody bohaterów "ładnych",
jakkolwiek płytko to brzmi. Z góry dziękuję za komentarze typu "sam pokaż swój ryj", mam
bowiem taką odpowiedź: ja ze swoim ryjem nie bluźnię sagi Lewisa. Czy ktoś jeszcze ma
podobne zdanie o Willu Poulterze?

MiszoZawodowiec

No, nie, ja mam inną...
hehe ;)

MiszoZawodowiec

Nie wiem czemu masz takie negatywne zdanie o Willu. Zanim film wszedł do kin, owszem, aktor mi się nie zgadzał, bo miałam inne wyobrażenie bohatera książkowego, ale po obejrzeniu filmu uznałam, że Will to bardzo dobry wybór. Świetnie odegrał rolę Eustachego! I nie przesadzaj, aż taki szkaradny nie jest ;)

alex36

Nie zapominaj, że Will był jednak trochę charakteryzowany :) Choć przyznam, że nie pogardziłabym kimś w rodzaju drugiego Bena :d Ciaaszko!

MiszoZawodowiec

Oczywiście, odpowiadałam Miszowi, nie alexowi ;) sorka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones