PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 279
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Boże nie nawidze tego ... ach szkoda gadać nawet nie wiem czy obejrzę tę część strasznie
Mnie irytował w ostatniej odsłonie chodz jestem wielkim fanem filmów Opowieści z Narnii,
to juz nie będzie ta narnia co kiedyś bez rodzenstwa to całkiem inny film szkoda

DonOmar

Dla mnie Narnia skończyła się na 2 części... A co do tego Eustachego, to śmiałem się z niego przez cały film, chwilami myślałem, że wyrzucę telewizor przez okno, ja pier******, największy wanker w historii kina.

geefux

Tak,bez rodzeństwa ale film może być dobrze wykonany i ciekawy jeżeli się postarają.
Liczę na miłe zaskoczenie.Narnia będzie taka sama tylko że akcja dzieje się w sąsiedniej krainie.Przeczytaj książkę a więcej się dowiesz.

DonOmar

Ja za to cieszę się,że będzie to coś nowego.Czytałam książki i fakt,iż rodzeństwo już nie występuje,wcale mnie nie zniechęca.Dalsze części są równie wspaniałe.Miałam już dosyć aktorki grającej Zuzannę :p

panienka_2

Teraz będzie Julia, ja sądzę ze to będzie bardzo fajna cześć. Czytałam książkę i interesuje mnie kogo dadzą na księcia Riliana i Julię :) i jak oczywiście zrobią " miłych olbrzymów" :))

DonOmar

Ale jednak Pevensie wrócą w dalszych częściach szkoda że tak szybko filmy nie wyjdą

DonOmar

I słusznie, bo miał denerwować! Taka to postać, która ulega metamorfozie. W "Srebrnym krześle" jest już mniej denerwujący, przynajmniej w książce ;)

DonOmar

Taką ma rolę :P
w książce też nie do wytrzymania :)
chociaż racja, mogli dobrac kogoś innego.

ladyanna_filmweb

Inaczej go sobie wyobrażałam ;/

ladyanna_filmweb

Innego? To weź rzuć okiem na Eustachego z produkcji BBC sprzed lat. Ten to dopiero był wnerwiający! Ten dzisiejszy nie jest nawet taki zły :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones