PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 279
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Trzeba wierzyć, że film powstanie. Zapraszam do dalszych rozmów ^^

Loona_

"Jeśli nie wiara, cóż nam pozostaje?" - jak to powiedział Ryczypisk w filmie :)

Julia_20

nie inaczej. po co się na zapas martwić :], ja tam dalej czekam

Loona_

Jeśli film powstanie, to pójdę na niego. Ale póki co, to...

Tatar

Bedzie dobrze. Jakiej muzyki słuchacie? ;d

Loona_

Różnej....

Tatar

różnej = żadnej

Loona_

Nie mam konkretnego ulubionego piosenkarza/piosenkarki. Mam za to wiele ulubionych piosenek. Z wielu lat...

Tatar

hm, dla mnie muzyka jest bardzo ważna i potrafię się określić jeśli o to chodzi :)

Loona_

Ja słucham tego, co mi się spodoba. Obojętnie czy jest to stare czy nowe.

Tatar

Mam podobnie. Nie jest tak, że jeśli lubię jedno, to nie słucham drugiego. Często słucham muzykę filmową (najbardziej OzN, LOTR, Titanic, Król Lew, Merlin). Lubię też np. Lorenę McKennitt, Enyę. I wybrane utwory m.in. Runrig, Celtic Woman, Blind Guardian, Rhapsody. Chociaż te dwa ostatnie rzadko już słucham.

Julia_20

Ja też lubię Enyę. podobają mi się te jej nastrojowe piosenki. W czasie świąt w kółko słuchałem "We wish you..." w jej wykonaniu. To najlepsze wykonanie tej piosenki, jakie w życiu słyszałem!

Tatar

ja słucham j-rocka, juz prawie 4 lata ehh :]

Loona_

Gdybym miał głos i nie bał się stawać przed ludźmi, to może zacząłbym śpiewać. Zaśpiewałbym "La Bambę" na przykład.

Tatar

Skąd wiesz, że nie masz głosu, jeśli nigdy (jak sądzę) nie próbowałeś śpiewać!! :)
Może poproś kogoś zaufanego o opinię, a nie sam dalej pogrążasz się w ponurych myślach.
A swoją drogą, to ciekawa jestem, jak byś zaśpiewał "La Bambę" :D

carla_y

Już się pytałem kogoś zaufanego. Nawet słyszałem się na jednym nagraniu. Efekt przerażający!.. Kompletnie fałszuję.

Tatar

Jasne, jasne ;)
Ja lubię śpiewać, ale jeszcze bardziej lubię słuchać jak ktoś śpiewa-o wiele lepiej ode mnie ^^

carla_y

Mnie niestety natura nie obdarzyła czymś szczególnym. Jestem typem przeciętniaka...

Tatar

Wiesz co??
Nie wiem czy Ci wieżyc... wciąż masz ponure myśli i nie wiem, czy jest tak na prawdę, jak mówisz, czy tylko tak sobie marudzisz.
Każdy ma jakiś talent. Nie ma ludzi przeciętnych. :)

carla_y

Gdyby nie było ludzi przeciętnych, to by każdy miał Nobla czy inną prestiżową nagrodę...

Tatar

Czy wszystko teraz przelicza się na pieniądze i "prestiżowe nagrody"??
Chyba nie o to chodzi w życiu...

carla_y

Prestiż to pieniądze. A każdy chciałby dobrze zarabiać, tak aby przepędzić widmo niedostatku... Mnie na przykład bardzo by się przydały takie pieniądze, jakie otrzymują ci w Hollywood...

Tatar

Nie to jest najważniejsze. nie tylko przez pieniądze jesteśmy szczęśliwi. ja jestem szczęśliwa nawet już teraz, chociaż wcale nie jestem bogata. Nie zależy mi na tym. Poznałam już dużo ludzi "zepsutych" pieniędzmi. I wiesz, nie chcę się taka stać... (wiem oczywiście, że nie wszyscy tacy są ;))

carla_y

Pieniądze może szczęścia nie dają, ale są niezbędne w życiu. Jak jakaś choroba dopadnie, to przynajmniej można opłacić leczenie.

Tatar

tok myślenia moich dziadków :3 "przyda się na leczenie". nie wolno dopuszczać żadnych pesymistycznych myśli o chorobie jeśli się chorym nie jest... sama jestem hipochondrykiem, ale walczę z tym ;D

Loona_

I bardzo dobrze ;))

carla_y

Fajnie byłoby wygrać jakąś sześciocyfrową sumę w totka. Bo naprawdę, nie wiadomo czy się nie przyda. Ja bym oddała trochę kasy najbliższym. :)

Julia_20

No w sumie tak, ale nie wiem co bym z tym zrobiła... ;)
Pewnie też bym się podzieliła... A reszta hmm... Podróż dookoła świata! To jest to...:D

carla_y

dobry pomysł. Ja bym sobie pojechała gdzieś na północ Europy. Gdzieś gdzie mogłabym zobaczyć zorzę polarną :) Może jeszcze do Anglii, albo Szkocji - zwiedzić jakieś zamki. I do Paryża :)

Julia_20

O, tak.. Może jeszcze do Japonii i Południowej Ameryki, do miasta Inków. :D

carla_y

ja bym pojechała do Japonii i już nie wróciła ;p

Loona_

:DD
Eh.. fajnie by było. Naprawdę zagram w totka, a co mi tam! ;p

carla_y

aa pochwale się wam, że się wybieram do japonii w tym roku :]

Loona_

!! No coś ty... Ale Ci dobrze. :)
Na wakacje? A na jak długo? Opowiedz, jak wrócisz.

carla_y

haha, opowiem opowiem. póki co, nic nie jest jeszcze ustalone. myślę, że coś około tygodnia. chciałabym np w maju, bo w lecie jest gorąco w tokio

Loona_

Moja koleżanka (wiesz która ;)) też chce jechać na wakacje. Nawet już znalazła jakiś hotel. Za 2 tyg płaci 10 tys. Za wszystko (samolot, pobyt, jedzenie). ale wam zazdroszczę :D

carla_y

no też pojade z wycieczką, ale następnym razem zamierzam pojechać na własną rękę bo mam ciocie niedaleko Osaki :]

Loona_

Heh, super.
A skąd u Ciebie fascynacja Japonią?? To przez Azjatów?? :)

carla_y

nie, jakoś samo przyszło. pewnie dlatego, że mam "żółty mózg" haha i poprostu czuje, że bym tam pasowała bardziej niż tu :] A skąd u Twojej koleżanki?

Loona_

Z Azji to mnie swego czasu ciekawiły Indie. Może gdybym mógł, to bym zobaczył z bliska ta liczącą sobie już trzy tysiące lat cywilizację.

Loona_

Hehe :))
Wiesz, może to głupio zabrzmi, ale ode mnie odgapiła :D
ja też kiedyś interesował się Japonią (i chyba coś mi jeszcze z tego zostało;p). Ale to przez mojego tatę. On jest fanem Japonii. :) W swoim domowym "biurze" ma taka wnękę i tam urządził taki japoński pokoik. Jest uroczy. Bardzo serdecznie zapraszam, jeśli będziesz kiedyś we Wrocławiu.
Kiedyś na informatyce robiłam projekt o Japonii i dałam tam zdjęcia Azjatów. Ona to zobaczyła... No i wiesz już co dalej :D

carla_y

haha, to mało głębokie z jej strony ;p. pozdrów tate! może dałabyś się przekonać do jrocka np?

Loona_

hehe, dziękuję i na pewno pozdrowię :)
Wiesz, nie słuchałam nigdy jrocka... To musi być ciekawe ;p A Ty słuchasz?? Zobaczę... ;) Może mi się spodoba :D

carla_y

ja słuchaaam od 4 lat bez przerwy haha ;D, może polece Ci pare zespołów. Wolisz wesołe dynamiczne piosenki czy raczej cos ostrzejszego?

Loona_

Aa, to długo. :)
Hmm... chyba wesołe i dynamiczne :)

carla_y

hm, no to myślę, że pierwsze co powinnaś obczaić to
An Cafe- Wagamama Koushinkyouku
An Cafe- Merry Making
powiedz co o nich sądzisz to bede wiedziała w jakie piosenki celować ;p. Od razu mówie, że wszyscy członkowie zespołu to mężczyźni z krwi i kości

Loona_

Hehe :) Całkiem fajne. Myślałam, że to będzie coś z czego można się tylko pośmiać, ale nie doceniłam jrocka.
Dobrze, że powiedziałaś, ze to mężczyźni, bo nie wszyscy na nich wyglądali... ;p

carla_y

może obczaj sobie coś troche z innej beczki np:
Gazette- Filth in the beauty

Loona_

Ten jest sto razy lepszy :D
Muzyka fajna, ale mnie osobiście irytują te stroje... ;p

carla_y

hah ;], ale to właśnie visual kei :3. ciuchy to bardzo ważna część tego całego przedsięwzięcia ;p
Phantasmagoria- Gensoukyoku Eternal Silence
to jest bardzo ładna piosenka, ale stroje jeszcze bardziej Ci sie nie spodobają ;p

Loona_

No, rozumiem :)
Ee, tam. :P
Jak będą przerażające, to tylko posłucham i nie będę patrzeć ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones