PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 279
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

http://www.youtube.com/watch?v=puGl87f7A1U chociaż z jednej strony chętnie bym zobaczył wszystkie części ,a z drugiej jeśli z mion ukochanym ,,Siostrzeńcem Czarodzieja ,, mieli by zrobić to
co z ,,Wędrowcem,, to ja wole by obeszło się bez ekranizacji .Film o ,,Wędrowcu,, tak jak 2 poprzednie części był arcydziełem ,ale książka go po prostu miażdży .

D1999

Nie zgodzę się z Tobą, że film o "Wędrowcu" był arcydziełem. Był on prawie idealnie odwzorowany na książce, przez co sceny były mało dynamiczne, wręcz smętne. W książce wszystko było dobrze opisane i miło się czytało, ale przeniesienie tego w takiej samej formie na ekran wcale nie było dobrym pomysłem. Myślę, że wszystko przez zmianę reżysera. Andrew Adamson na 100 % wyreżyserowałby ten film lepiej. W "Lwie..." wszystko było niesamowite, ale "Książę Kaspian" po prostu zapierał dech w piersiach. Wspaniałe sceny batalistyczne, doskonała scenografia, scenariusz, świetnie wykreowane postacie (przyznam, że role Kaspiana i Piotra były zagrane bardzo dobrze, a konflikt ich dwóch był ciekawym wątkiem). Ubolewam nad tym, że to nie Adamson kręcił "Wędrowca...", bo wiem że byłby on o wiele ciekawszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones